Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: vand 4 roti matiz-tico, 12 toli
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
riderontornadoes
am de vanzare 4 roti de pe un suzuki swift, noi noute. imediat dupa ce au fost puse, masina a avut un accident grav si nu mai poate fi reparata. Jentile sunt in stare buna, neindoite, iar cauciucurile sunt debica. pretul este de 3 milioane pentru toate 4. eu zic ca nu cer prea mult, pentru ca vine iarna...o sa pun si poze in seara asta.
Albert Einstein
Cauciucurile se vand separat?
riderontornadoes
QUOTE(Albert Einstein @ 1 Nov 2006, 14:00)
Cauciucurile se vand separat?
*


sa zicem ca da. da-mi 2 milioane pe ele. dar sfatul meu e sa le iei cu totul, pentru ca o sa te coste dezechiparea jantelor tale, echiparea cu noile cauciucuri, etc. iar jentile sunt suzuki originale, asa ca eu zic ca merita. iti fac o reducere de 200 de mii. am nevoie urgenta de bani.
Albert Einstein
Nu am nici matiz, nici tico, nici suzuki, asa ca nu-mi trebuie jantele. Am un fiat 600. Ce model sunt si ce dimensiuni au cauciucurile, ca sa vad daca incap sub aripa de fiat. unsure.gif
ToPser
pune niste poze te rog. ms
riderontornadoes
revin cu poze. si cu o veste buna. sunt de fapt 5, la acelasi pret. a cincea e rezerva, cauciuc foarte bun, dar janta indoita.
riderontornadoes
pret nou 290 lei noi. nu mai am loc pt ele.
riderontornadoes
280 lei. noi. voi? sad.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.