Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Vand jante Alessio 14' 4 x 100 si Dunlop M2 Winter
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
marius80_eugen
Vand set 4 jante Alessio Euro pe 14'' , 4 x 100 . Sunt in stare f buna , nu au fost lovite iar la dorinta cumparatorului se pot vopsi culoarea dorita .
+
Set 4 cauciucuri Dunlop M2 Winter 195/65/14 . Sunt in stare f buna si au f putini kilometri .

Jantele noi sunt peste 9 mil , cauciucurile noi sunt peste 2,3 mil/buc , deci si astea ar ajunge noi la la peste 9 mil . Pretul meu pentru jante si cauciucuri este de 12 mil set complet . Pretul este discutabil !

Aici puteti vedea cauciucurile : http://www.tirerack.com/tires/tires.jsp?ti...Winter+Sport+M2
Mai jos vedeti poza cu modelul jantelor , doar ca sunt pe 4 prezoane si nu 5 ca in poza !
marius80_eugen
URGENT ! 11,5 mil disc jantele si cauciucurile !!!

Se pot vinde si separat jantele si cauciucurile !
marius80_eugen
Pret 11,2 mil !!! Tot setul !!!
marius80_eugen
Pret : 10,8 mil disc. = jantele si anvelopele ! Haideti ca vine iarna !
mikken
Salut. Ma intereseaza doar cauciucurile daca se poate. Jantele poate la primavara smile.gif Lasa un nr de telefon, o adresa de messenger ceva sa te contactez! Mersi
marius80_eugen
Ok , vb pe private . Pretul actualizat este 10,5 mil tot setul ! Haideti ca vine zapada si astea sunt perfecte !!!
dungatu
Daca poti spune mai multe despre jenti...
latime, offset, diametru... distanta si numar prezoane le-ai spus si ma satisfac!
Pret final pe toate patru fara cauciucuri please!
marius80_eugen
Pret pentru jante 7 mil , iar anvelopele 3,2 mil . Oferta nu stiu cat va mai fi valabila ... pentru ca am un cumparator dar este din provincie si abia in weekend ajunge .
dungatu
pana la urma cu cat le-ai cumparat de la prietenul tau?
marius80_eugen
S-au vantut cauciucurile acum 50 de minute cu exact 3,2 mil . Baiatu' cu Clio alb sa le stapaneasca sanatos !

Mai sunt jantele de vanzare la 7 mil set complet de 4 bucati !


P.S. Nenea Dungatu eu cred ca nu m-am bagat in afacerile dvs. ... Nu cred ca ar avea vre-o relevanta povestea .
dungatu
QUOTE(marius80_eugen @ 15 Nov 2006, 07:13)
P.S. Nenea Dungatu eu cred ca nu m-am bagat in afacerile dvs. ... Nu cred ca ar avea vre-o relevanta povestea .
*



Ma scuzati draga domnule dar totusi poate ai niste poze la ele, si bineinteles specificatii complete!
Daca nu, spor la afaceri!
marius80_eugen
Nu am de unde sa iau specificatii complete . Le puteti cere la firme care mai au de vanzare asa ceva sau pe net la producator . Eu va mai spun inca o data : sunt Alessio model Euro , 14' , 4 x 100 . Au fost folosite o singura iarna ! Pret promotional pana in Craciun 6.8 mil !!!
cbr-ica
m-ar interesa jantele daca nu au fost lovite/indoite (daca au fost reparate nu ma intereseaza)...imi dai detalii pe privat?
marius80_eugen
Jantele nu au fost lovite , nu au fost zgariate rau si nici nu au fost vopsite . Sunt originale ! Ai detalii pe privat !

Va repet pretul : 6,8 mil !!!!
dungatu
Pune si tu macar o poza sa se vada modelul!
Hai ca nu e asa de greu.

Scuze , ai pus poza cu modelul dar ma refeream la o poza reala !

M.E.: Nu mai cita ultimul mesaj. Se intelege de la sine ca lui ii raspunzi. Nu mai posta consecutiv la intervale scurte de timp, foloseste butonul Edit.
marius80_eugen
Poza reala am incercat de 5 ori sa pun si nu se poate atasa ... Habar nu am de ce ... Uite mai incerc si acum smile.gif Le-am micsorat si intr-un sfarsit au mers !
dungatu
mi se pare mie sau in prima poza sunt niste zgarieturi/lovituri pe centrul jentii?
nu e prea clar...
marius80_eugen
NU sunt zgarieturi sau lovituri ci pur si simplu lacul este putin umflat din cauza sarii din iarna trecuta . Am spus ca au fost folosite o iarna ! Jantele se pot vopsi , am deja unde sa le fac , dar nu vreau sa le mai cresc pretul si in cazul in care le vopseam veneau altii care sa spuna ca au fost sudate sau nu stiu ce ... Deci sunt originale ! Pret promotional per set : 6,7 mil !
K L U
marius80_eugen: Lasa si tu un numar de telefon,ca sa putem sta de vorba ! biggrin.gif
marius80_eugen
07.22.22.08.84 este mob meu . Ultimul pret 6,4 mil !
marius80_eugen
Se poate inchide ! S-au vandut ! cool.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.