Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Vand Dacia Sport
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
SPORTivu
Vand dacia Sport, 1989, 65.000 km reali, impecabila.

Pret: 1100 E negociabil (eventual schimb cu alt auto dacia, oltcit, sau in banii astia...ori una maii ieftina + diferetna)

Contact: 0720389750
DB77AAA
pai hai sa facem treaba cu schimbu
cum ne intalnim?
sau................
SPORTivu
Acum am vazut pozele din documentul ala. Sorry, fara suparare, dar nu imi place masina ta.smile.gif Daca ar fi fost la acelasi nivel optic -estetic...poate...
shyck
sal

ultimul pret? mai multe detalii? vopea, tabla, rugina, bucsaraie?
SPORTivu
Domne`, ultimu pret.....discutam la fata locului, ca suntem oameni de onoare, nu?smile.gif Pai tabla e bestiala, nu are pic de rugina, are linie masina, vopseaua e rosu imperial. Ideea este ca masina original a fost crem. eh, mie nu mi-a placut culoarea, nu dadea bine pe o masina "sport", asa ca am zis hai ca o bag intr-o reparatie capitala....si crede-ma ca nu am avut ce sa repar la ea...(la tabla) caci era aproape perfecta..doar mici finisaje, necesare, ca la orice dacie...

Buscaraia e noua, schimbata de mine, nu troncane...


LE: am uitat sa precizez ca are si GPL omologat Stefanelli, aproape noua instalatia, caci eu merg 99% pe benzina smile.gif
SPORTivu
Reactualizate pret: 1000 E
SPORTivu
reactualizare pret: 950 E
SPORTivu
reactualizare pret: 930E
SPORTivu
Reactualizare pret 900 E

discutabil in continuare...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.