Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Vand Dacia 1310 L
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
zmeckeru
Vand Dacia 1310 L, an fabricatie 1996, aprox 100.000 km(ceasul s-a oprit pe la 22.000 tongue.gif), culoare auriu metalizat.
A fost super bine intretinuta, masina fiind a tatalui meu, condusa mai mult decat batraneste.
A suferit un accident acum 4 ani, dupa reparatia din service avand urmatoarele piese schimbate pe fata : aripi, contraaripi, radiator, masca, ventilator, borcan solutie parbriz, faruri, semnalizatoare, spoiler fata, armatura fata, lonjeroane, tot ce tine de roata stanga. Capota a fost indreptata. Dupa toate aceste schimbari masina a fost revopsita si data cu toate minunile, nu stiu cum se numesc respectivele materiale. Sta excelent la capitolul rugina, adica are doar cateva puncte, se va vedea si in poze. Cauciucurile sunt cele originale de cand a fost cumparata, dat fiind ca a condus-o tata laugh.gif , adica Firestone si sunt in stare destul de buna, nu necesita inlocuire.
Nu are ITP si asigurare pentru ca nu exista timp de asa ceva. Si eu si tata avem masini si chiar nu avem timp sa ne ocupam de aceste aspecte.
Pretul final si fara negocieri : 1000 de euro, asa cum este masina, cu tot ce v-am spus. Nu are probleme, merge bine, am fost cat de sincer se poate in legatura cu istoricul ei.
La 1000 de euro eu zic ca e super oferta. Contact: 0727.381.548 (Tata - Ioan Iacov), 0723.627.814 (Eu - Vali)
zmeckeru
up!
SPORTivu
Ofer 700 E pe loc, nici mai mult, nici mai putin. Masina trage stanga/dreapta dupa accdident? "Calca" stramb?
zmeckeru
700 de euro??...scuze dar...ultimul pret 1000 de euro...Am scris clar in istoricul ei ce are si ce nu are...Nu trage stramb, nu face figuri, sincer la gropi si denivelari e mai ok decat solenza mea...nu are nimic masina fratilor, decat ca a stat in garaj nemiscata din martie 2006. Daca vrei sa o vezi, Corbeanca, str. Independentei nr.70. Dai un telefon si se rezolva. Hai ca pana in Corbeanca nu e mare distanta, 15km de la iesirea din Baneasa. Deci repet : mai jos de 1000 de euro nu se discuta, ca doar nu o dau de pomana...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.