Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: cumpar dacie veche
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
sorin1983
imi e necesara pentru un loc de parcare! ofer maxim 4 milioane in functie de stare! ma intereseaza sa aiba actele nu itp sau asigurare!teoretic poate sa fie functionala! practic vin sa o vad !
astept cat mai urgent raspuns aici sau la 0724389767
tarzy
ptr loc de parcare, cel putin in Bucuresti,ai nevoie de ITP valabil
sorin1983
ma descurc eu! important e sa aiba cineva vreuna!
sorin1983
inca valabil!
sorin1983
ajutati un amarat sa isi pastreze locul de parcare smile.gif in loc sa o dati la dezmembrari de pomana dati`mi`o mie pe niste banuti smile.gif
Alex 23
Sorin eu stiu ca masina trebuie sa aiba adresa acolo unde stai tu ca sa poti obtine locul nici de cum Itp sau poate si ala.De ITP chiar nu stiu nimic. Cert este ca trebuie trecuta in talon adresa ta, deci trebuie s-o inscrii! Stiu din proprie experienta!
koki
eu vreau sa ocup fizic un loc de parcare ca pana la bate si cutite nu mai e mult! deci imi trebuie obiectul! si da voi face acte cu vanzatorul! important e sa se gaseasca unu` si sa nu o duca la dezmembrari pe 1 milion !

atentie : scuze de cont eram la un prieten si nu am vazut ca e logat al lui!
cristifin
Salut!
Uite cred ca te pot ajuta eu...stiu o dacie veche a unei rude....tel. 0721130380 Dl. Mircea.
gt_
daca n-ai zis frate mai devreme am dus la remat o dacie brek si am luat 1000000 pe ea!!avea acte tot sad.gif pe 6 dec am dato!! ata ete
Marius2007
Daca mai vrei dacie te pot ajuta eu si se incadreaza in bani care ii oferi . tel : 0724.074.469 Marius ( poti sa o si inscri )
sorin1983
o sa va raspund in maxim 2 zile deoarece momentan am niste probleme! multumesc!
EDIT: S`A modificat cererea! masina sa fie functionala si inscrisa! a se vedea si topicul de la bursa non auto: "VAND SUPER TELEFON"

anuntul acesta mai este valabil cateva zile!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.