Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Vand sisteme inchidere pe cheie+schimbatoare sport
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
TOXIC
Chilipir pentru cei interesati!!! Vand:
3 seturi seturi sisteme inchidere centralizata cu telecomanda pe cheie - 70 RON/bucata...
[attachmentid=40340][attachmentid=40341]



6 bucati manere schimbator - 5 de diferite culori+aluminiu, 1 crom, 1 aluminiu+leduri - 35 RON/bucata
[attachmentid=40342][attachmentid=40343][attachmentid=40344][attachmentid=40345]
[attachmentid=40346][attachmentid=40347][attachmentid=40348]
... dupa cum se vede in poza la fiecare maner cumparat se primeste gratis si fusta pentru tija acestuia...

Mai ieftin nu gasiti nicaeri! Si daca gasiti... atunci mai negociem...
aur
actuatoarele nu intra in setul de "inchidere centralizata?
TOXIC
am uitat sa precizez... sistemele sunt concepute pentru masini care au inchidere centralizata din fabrica dar nu au telecomanda... se pot folosi si in cazul masinilor care au avut telecomanda , dar din diferite motive aceasta nu mai funtioneaza sau exista...

sistemul e compus dintr-o unitate receptoare cu antena care se conecteaza la mudulul inchiderii centralizate si doua chei emitatoare... plus alte cleme si sigurante etc.

se monteaza usor si functioneaza bine la masini fabricate dupa '93

B31AYZ
Salut ,

Ti-am dat PM si nu mi-ai raspuns . Se potriveste sau nu ?

Multumesc.
TOXIC
Partea metalica a cheii se scoate si poate fi inlocuita cu orice alt model de cheie

CAD PRETURILE!!!
sistemele pentru inchidere le vand acum la 600 de mii bucata!!!
schimbatoarele cu 200 de mii bucata - includ si fusta schimbator!!!
cubbusiness
schimbatorul galbenul il mai ai ?
si pe unde te gasesc ?
ToPser
trimiti ramburs? ma intereseaza schimbatorul rosu !
TOXIC
schimbatorul galben s-a dat... impreuna cu fusta of course...
marianno88
Nu prea am inteles cu inchiderea aia...daca o cumpar o montez pe masina pot sa folosesc butoanele dupa cheie si pt alarma mea ? adik sa scap de telecomanda de la alarma ?
B31AYZ
Salut ,

Vreau si eu o IC cu cheie . Cum facem ? tel meu este 0722.77.32.12. Sambata dimineata plec din Bucuresti .Mai vin dupa revelion .
ToPser
sal. ai trimis ptr. mine ?
marianno88
TOXIC imi raspunzi si mie te rog ? Sunt interesat
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.