Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: vand inchidere centralizata noua nouta in cutie
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
dedes
Inchidere centralizata Thor:

functii:

- instalare facila

-motorase de calitate rezistente la apa

- sistem portivit pentru 2 si 4 usi

- tip universal - se potriveste la toate tipurile de autoturisme

-securitate si eleganta

pret : 40 RON

tel : 0765.299.060

m5_tehnic@yahoo.com
ag02cws
Daca am deja alarma pe masina, pot sa pun inchiderea pe acelasi buton?
dedes
pai nu are treaba.sigur ca merge dar nu ai treaba cu butoanele.inchidere se ocupa doar cu inchiderea si deschiderea tuturor usilor in acealasi timp.Tu o sa o montezi in asa fel incat atunci cand vei dezarma alarma sa ti se deschida si usile iar pentru inchis la fel.

nu stiu daca ai inteles ce am vrut sa spun dar sunt foarte obosit.

numai bine
kasanova11141
salutare .. daca mi se potriveste la dacie cu incuietoare veche.. adica cea cu butucul incuietorii in buton.. o iau eu.ce zici? se potriveste?
dedes
imi pare foarte rau sa te dezamagesc dar nu se potriveste.
UVN
prin ramburs o trimiti ? merge pe Solenza ?
dedes
Da merge sigur pe solenza

da trimit si prin ramburs dar as prefera prin cargus pentru mai multa siguranta.Este 15 ron transportul prin cargus si ceva comision pt a se intoarce banii la mine.

astept raspuns

mersi


UVN
Prin ramburs am mai primit, prin Cargus nu, de fapt nici nu stiu de unde voi lua coletul trimis prin Cargus ?
dedes
iti vine direct la usa.semnezi ii dai banii lu ala si gata!
UVN
OK, se cumpara, IP pe mess, skype pentru date, sau trimit mail deseara, ca acum sunt la lucru rolleyes.gif A, am uitat: are si telecpmanda ? Daca nu are, renunt...
dedes
ok ne auzim diseara.Ai adresa mea de mail si telefonul!

Numai bine
dedes
up
elevu
sal mai este valabil anuntu? daca da spune-mi te rog pt montarea ei este necesara si alarma sau are ea telecomanda?
dedes
din pacate stoc 0
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.