Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Ce v-a adus Mos Craciun?
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Cafenea
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21
vis-a-vis
Mie un volan PC (am rupt LFS-ul in doua), o curea (aia veche nu ma mai ajungea, se termminasera gaurile, asta noua e cam mare huh.gif ), 4 perechi de ciorapi si o sticla de spumos. cheers.gif
Muttley
Inc-o lae la marea colectie personala iubire.gif
semit
Same here Muttley... o mare LAE... smile.gif
preghicialex
Pe langa o MARE LAE?
Un Panzer III L (1943) 1:72 (adica un tanc), e ceva de munca la el, defapt cred ca persoana (a se citi prietena) care mi l-a dat a vrut sa scape de mine pentru ceva vreme.
SiloS
Bomboane .
bcristian
Un monitor LCD Samsung de 19`. biggrin.gif
anpop
o telecomanda...de aia desteaspta...care invata de la alelalte si o uzez numa pe ea pt 5 aparate biggrin.gif
vis-a-vis
Ia da detalii!
red_dog 4 ever
Intru si eu in grupul celor cu o mare LAE laugh.gif
Supapa_jR
eu am primit....O MARE LAE....din partea familiei....si mai multe chestii din partea mea smile.gif) un athlon 64 si un set motor pt 1100 biggrin.gif
Fratzica
bani pt inca un woofer si o noua statie de 1000 W RMS. Daca un singur woofer mi-a dat borshu pe nas.. cu doua cred ca o sa reusesc mai rpd biggrin.gif
mars
Eu am primit urmatoarele: mi-au crapat monitorul, camera foto si bateria la masina. Ca urmare a schimbarii bateriei mi-am ars cu acid singura pereche de jeans (relativ noi). Patinele pe care am vrut sa le iau din Cora pentru prietena mea nu erau de vanzare ("nu merge codu' da bare, domnu"), camasa primita cadou e cu doua numere mai mari.
Mai astept sa ma calce tramvaiul si cam asta e... Sarbatori fericite! smile.gif
SilviuB
Pai de la mine am primit un hanorac captusit cu blana ecologica, de la sotie o bluza de lana+acril, de la mama un fular din lana.
ovidiums
un gps my guide.
2dor
Dar ieftine LAE-le astea ca vad suntem multi care le-au primit.
ageana
Tot banala "LAE" a primit si baiatu`.
Ah, si ca bonus pe langa lae mi s-a stricat si hidroforul de am stat fara apa toata ziua 022.gif
St
Eu am facut pe mosul si mi-am luat un Asus A636N smile.gif

..in rest chestii micute smile.gif
randomm
Intru si eu in grupul celor cu LAE. aaaaaaaaaaaaaa sau nu, mie de craciun mi-au facut hotii un minunat cadou: un cd/mp3 player lipsa din masina. Noi sa fim sanatosi, ca mi-oi lua altul, cand, nu stiu ca deocamdata am pregatit masina pentru plecare la munte si bani mai sunt din parti.
C@talin
anpop, totusi telecomanfa aia care e treaba cu ea ,cum invata de la telecomenzile vechi?,sau e o telecomanda care bagi nustu ce cod din cartea ei si merge la modelul repspectiv?
amc
ciorapi de bumbac romanesti happy.gif
EUROPE_
Mie mi-a adus un drum de 280 km și ( ca să intru și eu în grupul vostru ) o LAE!
MihaiD
Mosu mi-a(m) adus un DELL XPS m1210, dual core 2 la 2.13 GHZ, 2 GB RAM, 160 HDD 7200rpm, GFORCE 7400 ... care e deja virusat sad.gif
Alydor
Senzori de parcare pentru golanel, ciociolata, inca un hdd de 250 de gigi, si o chemesa de iarna...

Suma respectelor, Alydor.
2dor
Azi am considerat ca am primit cadoul de Craciun. Am condus un Mercedes S 430 din 2002. A fost cel mai frumos cadou ce puteam sa il primesc.
Alydor
Daca nu ai condus un Cadillac Escalade degeaba....


Suma respectelor, Alydor.
2dor
Daca nu s-a gasit.
madhorsefuzzy
O bormasina. biggrin.gif

Si nu mi-am luat-o eu. wink.gif
Alydor
si cum e sa conduci o bormasina???? Cred ca e mai misto decat cu escaladele....


Suma respectelor, Alydor.
TYGI
Dimineata ma scol eu asa smecher ca a venit mosu cand ce sa vezi LAE radmasa.gif asta ca sa nu spun ca ciocolata vreo 4 prieteni bauti am iesit cu ei in oras si cu alte persoane si m-am plictisit de ei si am plecat acasa plus o mica suma de 1 milion blush.gif in rest asta a fost cel mai naspa craciun, de parca nici nu a existat...
alinakes
In legatura cu telecomanda aia incepeti sa cautati informatii de aici :

http://www.avitech.ro/sisteme_integrate_smart_house.php

daca aprofundati sau cautati ceva cataloage avitech o sa gasiti ce va intereseaza !
vis-a-vis
Asta ne pune sa cautam acu'n caru' cu fan radmasa.gif
menta
treuia sa primesc de CRACIUN un MCV dar cei de la leasing au avut grija sa ma incadrez si eu in categoria cu LAE.
sper sa o ridic azi si sa plec linistit la bran de revelion.....daca nu......tot pe batranul break ma bazez
vali vtk
Am primit si eu o mare LAE (asa sa intru in club),cred ca e cel mai naspa craciun si ca sa va fac in ciuda am primit si un CIUCIU biggrin.gif
Andrei87
Mda ... norocul meu ca ziua mea a fost in preajma craciunului ... Am primit atunci niste bani si de Craciun "Da' ce, nu ti-am dat deja cadou?". Presupun ca asta intra la categoria Lae ... da' merg eu iar la rude cu sorcova >:)
costinasd.
Un pulover foarte fain. smile.gif
RDI
Eu mi-am facut cadou de mos Nicolae o telecomanda d'aia ca a lui Anpop (sau pe aproape) si de atunci pana la mos Craciun tot am incercat sa-mi gaseasca macar un aparat pe care sa-l faca sa miaune da' nu-i nimic ca pana la iepurasul de Paste mai e timp.
Mos Craciun a venit cu multe sms-uri si cutia postala plina de instiintari de plata pe la diferite banci si firme de credit deci nu ma pot plange ca am primit chiar o'Lae, dimpotriva am mai saracit in asteptarea intrarii in marea familie a m'UE-stilor.
Alydor
mos craciun a venit cu o completare ca am fost baiat cuminte 017.gif .... Mi-a mai adus inca 2 giga de ram in calcularet si un usb stick de un gigi.... wub.gif


Suma respectelor, Alydor.
einstein1984
O pereche de ochelari de vedere noi si jumatate de dioptrie in plus la ochiul drept.
marksman
Un router rolleyes.gif , niste ciorapi grosi, o camasa, un parfum si 100 RON bani de benzina...
rue
eu am primit inainte de 4 dec (de plecarea de acasa) cadourile pana la primavara.
flanele, tricouri, dezonorant, sandwichuri pt intre avioane.
prima si salariul mai devreme au intrat pe cardul lasat sotie (ca si de craciun) impreuna cu fetita care spune la 10 luni acum "tata" pe langa laptopul de acasa cand imi aude fosnetul pe skype.

aici am primit cu ocazia sarbatorilor locale: zile libere si bufet suedez 4 zile la pranz. azi nu au mai pus... deja pusesem un kg.. a fost frumos ca am stat la birou de anul nou pana la miezul noptii si online cu familia.. huh.gif masa a fost pusa si aici cu toate bunatatile si pt seara...
a fost frumos la birou! cool.gif
FLP
Care era expimarea ? "LAE" smile.gif
anpop
telecomanda aia nu e asa de scumpa ...e o telecomanda well rc univers, cu display, ...ai 3 televizoare 2 vcr, cbl, sat, si 3 aux...
stie sa-i bagi si coduri, dar nu e suficient....am bagat codul de la sony dar evident ca nu aveam toate butoanele programate...asa ca am mai bagat cateva..
la invatare se intra in meniu, selectezi un device...sa zicem aux1, iei telecomanda de la alt aparat, le pui fata in fata, si incepi sa bagi: apesi butonul de pe well, asta spune "wait" apesi corespondentul de pe cea originala pana apare pe well "ok"...samd smile.gif
vis-a-vis
Anu' asta mi-a pus pe birou niste chestii d-astea: blush.gif

user posted image
Victorine
Io am gasit sub brad un stilou Pilot BIRDIE, ca-mi pierdusem anul trecut Pelikan-ul personalizat sad.gif ..., o camera digitala Fujifilm S5700 pe care mi-o doream foarte mult, 100 de lei de la mama, 10 lei de la bunica sotiei, 1000 de lei de la bunica mea smile.gif sa le dea Dumnezeu sanatate, traditionalele cosmetice Nivea de la sora-mea si cel mai fain - timp liber si liniste impreuna cu sotia si fetita si... multe contexte favorabile ca sa zic asa aparitiei unei surioare pentru aia mica biggrin.gif Ceea ce va doersc si voua, cum zicea Amza Pellea.
semit
Uraaa.. am scapat de lae.. o bluza adidas wub.gif
lucian79
Ca de obicei ... o gaură la buget. Da parca asta e mai mare ca cea de anu trecut blink.gif . ... o fi trendy
C@talin
o lae momentan happy.gif
RainHawk
Un ceas Fossil Arkitekt si 300 ron. 124.gif

[attachmentid=1627424805]
bogdan_dsn
hmm...ceva cosmetice de la avon, un stick de 2 giga, 50 litri benzina(mol 98), o camasa Jack&Jones si ceva dulciuri si bani + timp alaturi de familie si prietena.
LoganDeViteza
mie mi-a adus un ninini-nanana.....

poate la anul o sa fie mai generos sad.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.