Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Dezmembrare Dacia
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
SPORTivu
Dezmembrez dacia 1310 CN3, alba, impecabila. Ce aveti nevoie scrieti aici, lista este mult prea lunga cat sa o fac eu. Se poate vinde si cu totul masina, pretul fiind de 20 de milioane discutabil

Contact: 0720389750
K L U
Aripile fata si grila dintre faruri,in ce stare sunt,si care ar fi pretul lor? rolleyes.gif
vis-a-vis
Capota a fost lovita? Pret?
SPORTivu
Masina nu a fost lovita. este IMPECABILA Sugerez sa veniti sa o vedeti si va convingeti, poze nu am cum sa fac, din lipsa de aparat.


TYGI
fa si tu cu in telefon si interior si exterior ptr. ca uni nu au cum sa vina si sa vada cum arata masina dry.gif la cate telefoane sunt prin tara asta sigur are un vecin sau o cunostinta
delta
QUOTE(SPORTivu @ 31 Dec 2006, 20:14)
Dezmembrez dacia 1310 CN3, alba, impecabila. Ce aveti nevoie scrieti aici, lista este mult prea lunga cat sa o fac eu.  Se poate vinde si cu totul masina, pretul fiind de 20 de milioane discutabil

Contact: 0720389750
*


cutia e cu 5 trepte?daca da as vrea sa stiu pretul cu tot cu planetare
KidTx
lupele farurilor in ce stare sunt ??.....ma intereseazaca ....zi un pret pe amandoua
SPORTivu
Cu scuzele de rigoare fata de dvs si moderatori, am sa va rog sa imi ingaduiti cateva zile pana reusesc sa duc si eu masina la curte, ca sa putem desface orice este la cerere.
ANTIdacie
masina are bari din plastic?
Buldozer
sal in ce stare sunt planetare nu bat? nu trancane sunt bune ca ti le cumpar automat. Apropo din ce an ai masina sa stiu ce fel de planetare ai cmodel e berlina sau break mie imi trebuie pt un break din '96 Si cv-ul mar interesa spune in ce stare e, dealtfel si jantele cum sunt si ce model de jante ai.
marianno88
Din cate stiu eu CN3 e modelul 95-98 daca e impecabila de ce o dai la doar 2000 RON ? Din ce an e masina?


Sunt interesat de: Oglinda interioara, volan...depinde ce model e, cochilie volan, bloc lumini, tapiteria usa stanga fata si dreapta spate...In ce stare sunt toate ? si ce pret ? astept un raspuns. Multumesc
neajiji
Salut! Ma intereseaza tabloul de bord NUMAI DACA poti sa faci o proba la el.
aviasol
salut, vreau eu scaunele fata + bancheta spate daca arata bine. (si nu intra arcul in popou ;-) )
mubongo
Vreau si eu oglinda laterala dreapta (daca e cu reglaj din interior)...
Cat vrei pe ea ?
stefan_punk
vreau eu bancheta spate, planetarele daca nu bat si cutia spune un pret as lua si ceasurile dar mai vorbim pentru ca trebuie sa stiu preturi mai intai
mircea-daniel
Salutare!
Ma intereseaza dintele din fata si poate farurile daca sunt in stare buna. DE asemenea, daca rotile sunt ok, m-ar interesa 2 bucati cu tot cu cauciucuri.
Prin ce zona a bucurestiului stai?
marianno88
Ne mai raspunzi SPORTivule si noua?
rolly
ai cumva la ea electroventilator? daca da, cu cat il dai?
Banderas20
Ceasul de kilometraj indica bine? Si inregistreaza kilometrii? cat vrei pe el?
Pedro
Cutia o vreau eu daca e d-aia "de fuga".
marianno88
Mi`am luat oglinda interioara smile.gif) vezi ca mai sunt interesat inafara de ce am zis mai sus si de macara pentru geam stanga fata
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.