Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Vind kit auto:
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
kye04
INSTINCTOR, TRIUNGHI REFLECTORIZANT, TRUSA PRIN AJUTOR, BURETE toate intr-o gentuta frumoasa cu fermoar.Valabilitate pina in 2009.pret 690.000.Pentru comenzi din afara judetului Constanta va rog sa fie minim 10 bucati.Cei interesati sunt rugati sa ma contacteze pe messenger id KYE04.
semit
la Bucuresti nu trimiti mai putin de 10 bucati?
99AIM
Sunt autorizate RAR?daca da sunt interesat.
balanel
Eu as vrea doar extinctor si trusa medicala. Se poate?
jhr
INSTINCTOR ??????misto, adica iti masoara instinctele......
ionutt daniel
Aceasi trusa am vazut-o in Bulgaria, e produsa in China, are un singur triunghi, toate au calitate indoielnica si mai mult ca sigur nu e omologata... In Metro la Ruse costa aproximativ 50 Ron.
pastrama
Daca sunt autorizate vreau si io.
RaduTurcu
Sunt autorizate RAR?
sorin1983
astept si eu un raspuns legat de autorizarea RAR sau recunoasterea de catre militia romana!

apropo :::::
EXTINCTÓR, -OÁRE, extinctori, -oare, adj., s.n. 1. Adj. Care are proprietatea de a stinge. 2. S.n. Aparat care servește la stingerea incendiilor; stingător. – Din fr. extincteur, lat. extinctor, -oris.

instinctor nu exista in DEX
B30KDT
sunt si eu interesat dar numai daca sunt autorizate rar
in cazul in care sunt autorizate rar le poti trimite prin curierat(poate chiar prin firma la care lucrez eu) la bucuresti si costul transportului il suportam noi
kye04
Citez din ziarul ADEVARUL de azi :
În plus, Registrul Auto Român a precizat cã, "de la data aderarii României la Uniunea Europeana, produsele fabricate si comercializate legal în tãri membre UE sunt exceptate de la obligativitatea omologãrii RAR în vederea punerii pe piata
Puteti citi informatia aici : ADEVARUL
Fiind facute in bulgaria si stantate EU QUALITY cred k toate suspiciunile sunt eliminate.
Am vindut peste 500 bucati pina acum si nu s-a plins nimeni....
kye04
String comenzi ptr saptamina in curs.Pina acum am dat 200 buc in constanta si 100 in buc si nimeni nu s-a plins.In curind aduc si extinctoare separat.
GABONE77
cele fabricate in Europa trebuie sa poarte marcajul "CE". Pe extinctor vad ca scrie made in ITALY...
kye04
veste proasta : supplierul meu a ramas pe stoc 0 ...abia pe marti-miercuri imi aduce marfa...rog clientii ptr saptamina asta sa ma aiba rabdare...
mister
extinctorul trebuie sa aiba avizul pompierilor.
kye04
smile.gif
Avizul pompierului....asta e noua....
Vineri vine marfa.Cei care sunt interesati sa ma contacteze.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.