Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Vand console butoane geamuri electrice Skoda
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
cocolosh
Switch for electric window and safety switch for central locking system driver's door . PRET 100 RON
cocolosh
80 Ron
B30KDT
o poza din lateral si in spate la mufe se poate?
si niste dimensiuni?L x l.
j.d
Ai si bucata de plastic care vine peste?
cocolosh
Ornamentul nu il am , doar consola cu butoane si atasez niste poze cu marimile :Lungime , latime si mufa . scuze de calitatea pozelor , dar sunt facute cu telefonul .
cocolosh
Update pret 70ron , si scriu si masurile poate in poza nu se vad :Lungime 12.5 cm si 14.5 cu tot cu prinderi, iar latimea este de 4 cm
cocolosh
60 ron
Ducu1
m-ar interesa pe mine dar vreau sa ii facem proba ca dupa cum arata nu cred ca a functionat vreo data, dar daca ii faci proba sunt dispus sa iti ofer 20-25 ron.
cocolosh
butoanele sunt luate de pe Skoda Octavia Sdi
Ducu1
sa stii ca pe Octavia SDI nu s-a montat vreo data un asemenea panou cu butoane. Oferta mea ramane la 25 ron, daca vrei da un pm.
cocolosh
Scuze Octavia Tdi am gresit o litera , am auzit si eu ca Sdi -ul nu are geamuri electrice , tu cred ca ai o Octavia sdi si ai vrea si tu geamuri electrice pe ea . Oricum pretul ramane 60 Ron
cocolosh
50 ron
cocolosh
40 ron
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.