Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: montare centura de siguranta
DaciaClub - Forum Dacia > Celelalte modele Dacia - 1100, Berlina, Papuc, Nova > Probleme tehnice - Dacia Clasic
danny_nt
salut mi s-a stricat centura de siguranta de pe dacia 1300 si am luat de la dezmembrari o centura automata nou nouta de pe un renault clio....acu vin de la masina da nu m-am descurcat prea bine...puteti sa ma ajutati cu o schema o poza ceva ca nu-mi dau seama cum anume a fost montata pe masina initiala...am montat 2 puncte da al 3 lea a ramas in aer...am cautat pe forum da n-am mai gasit un topic asemanator pls help..
alinushy
al 3-lea e pe stalp intre celelalte 2 dar mi se pare ca la daciile mai vechi nu e
danny_nt
se pare ca mi-am raspuns singur am gasit pe net un ghid foarte detaliat cu poze..si acu mi-am dat seama cum se pune..mersi de reply...pun in continuare ghidul poate se mai izbeste cineva de aceeasi problema.. http://www.julianos.com/how2_3pt_mustang.html
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.