Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Cumpar scaune +bancheta spate
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
rolly
Cumpar set scaune fata si bancheta spate cu spatar, sa se potriveasca la dacia mea 1310 din '85..
De preferat:
-sa aiba culoare mai inchisa
-sa fii cat mai aproape de Alba Iulia
-sa fie cat mai IEFTIN

Astept oferte pe mail sau pe pm
Buldozer
sal am eu doua scaune de Fiat uno modificate pt dacie 100 ron amundoua culoare gri cu tot cu tetiere reglabile problema e ca sunt din Iasi
rolly
M-ar interesa sa imi schimb scaunele din fata in special pentru ca imi scartaie de nu mai pot suporta sa merg nici 5 km cu masina..
.. si am zis ca daca tot le schimb sa inlocuiesc tot, sa fie de acelasi fel si de aceeasi culoare, sa caut sa fie de o culoare mai inchisa pentru a nu se murdari usor, pentru ca nu as mai vrea sa pun huse pe ele
Taxon
tocmai la galati stiu pe cineva care dezmembreaza masina... si are banchetele bune-bune ...
rolly
Are careva idee cam cat ar costa sa imi trimita cineva sa spunem de la Bucuresti prin curier tot ce imi trebuie mie? Ca daca e accesibil, ma pot lansa in cumparare in toata tara...
sik
intra pe siteurile curierilor si vezi ca ai acolo calculator (de la la; kg; tip de transport) io miam adus de la timisoara la buc 2 scaune cu 22ron da de la centru la centru (lea pus la centru leam ridicat de la centru)
B30KDT
costul expeditiei difera in functie de greuate si daca nu esti din localitatea in care are retea de distributie/colectare firma respectiva de curierat
pret pt primul kg 12,5 + 0,85 pt fiecare kg suplimentar + 0,7 pt fiecare km din afara retelei pe un singur sens(min 10 km ) + 19% tva = cost final
asta in cazul in care nu trimiti cu ramburs.

cu ramburs se schimba treaba, la costul de mai sus se adauga 1% din valoarea asigurata (facultativ) apoi returul rambursului 100 000 + 1% valoare ramburs +19% tva=cost final
rolly
Nu renteaza prin curier..raman deci la propunerea initaiala..
Oare pe forum nu sunt si membri din partea de centru sau vest a tarii?
rolly
Azi-maine parca vad ca le arunc cat colo si imi pun un scaun de lemn, macar sa nu le mai aud cum scartaie...
Fie-va mila de mine...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.