Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Schimbare scaune in Iasi
DaciaClub - Forum Dacia > Celelalte modele Dacia - 1100, Berlina, Papuc, Nova > Probleme tehnice - Dacia Clasic
randomm
Stie cineva unde se pot reconditiona/schimba in Iasi scaunele de 1310. Stiu ca se vorbea pe forum de locuri unde duci scaunele tale si o diferenta si iei alte scaune bune. Stie careva de un astfel de loc in Iasi?
OAP
Ca experienta proprie, am schimbat acum cativa ani la Pitesti pe acelasi principiu, am dat scaunele vechi si mi-au pus altele reconditionate care s-au rupt dupa o saptamana...gandeste-te ca la scaunele care le dai in loc le aplica o fata noua si cateva suduri de mantuiala....mai bine mergi la desmembrari si ia ceva de pe o masina gen Renault, vw sau altceva
randomm
Problema este ca pe masina respectiva sunt deja montata scaune de Fiat Sport, dar sunt prea inalte si propietarul afirma ca nu le mai poate cobora si vrea sa isi reconditioneze fostele scaune de la dacie si sa le monteze la loc. Nici eu nu sunt de acord cu ce vrea el sa faca (eu am pe a mea scaune de renault 21 si nu se compara cu alea de dacie), dar... daca asta vrea omul..... Daca nu stie nimeni unde as putea schimba scaunele, macar sa mi se spuna de unde se poate cumpara burete gros, sa se bage omul singur sa si le repare. Scaunele de dacie in cauza sunt perfect functionale, au arcurile foarte bune, dar buretele si tapiteria sunt terminate.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.