Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Vind Sistem audio auto
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
mikidnl
SISTEM AUDIO AUTO
 STATIE MAC AUDIO 6x100 w
 SUBWOOFER ALPINE 1000 w
 BOXE ALPINE 120 w
 TWEETER INFINITI 100 w
 RADIO CASETOFON + MAGAZIE 10 CD SONY (TELECOMANDA CU FIR + INFLAROSU)
 CABLE PROFESIONALE PENTRU CONECTAREA INTREGULUI ECHIPAMENT ( CUPRU FARA OXIGEN 2,5mm PENTRU DIFUZOARE, RCA AURITE)

PREÞ 800 Euro discutabil
TEL. 0722756642, 0748882005
marius80_eugen
Ma intereseaza statia la ce pret o dai , mai multe detalii despre ea si eventual cablurile .
mikidnl
Am sa incerc sa vind sistemul in intregime unui pasionat. Daca nu voi reusi probabil am sa vind separat componentele. Statia are 6 x 100 W. Are 4 iesiri cu filtru trece sus si doua cu filtru trece jos (pentru subwoofer). Iesirile se pot lega in punte si bineinteles puterea va creste. Impedanta de iesire este de 2 ohmi ( deci suporta fara probleme si generatia noua de difuzoare). Statia este protejata la scurt circuit si la supraincalzire. Am si cartea ei tehnica ( deoarece am avut-o de noua). Setul de cable contine:
1. cablu rosu de alimentare cu sectiunea de 6mm (inclus siguranta 60A)+ papuc aurit
2. doua perechi RCA silicon, cupru fara oxigen CFU, aurit, 4m.
3. conductor pt. boxe, cu sectiunea de 2,5mm.
Pe cine intereseaza pot da si mai multe amanunte. S-au poate veni la mine sa vada toate sculele. Mentionez ca toate au fost cumparate de mine direct din magazin; ca sa spun asa sunt primul proprietar.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.