Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR]
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
popasan
Cumpar 5 bucati jante GOTTI tabla ca cele de pe R12 Gordini si Dacia 1301. Cine ma poate ajuta PM. smile.gif


SI NU MAI STERGETI TOPIC-UL!!!!

M.E. To'arșu': ia de citește matale regulamentul de la bursă dacă vrei topicul neșters, da? radmasa.gif
cristigeo69
din cunostintele mele stiu ca jantele astea sun DUNLOP wink.gif
sobolan
DUNLOP sunt....costa scump alea bre.....poate(nu mai stiu sigur) te ajut eu cu doua de 4.5....da-mi un pm ceva daca vrei sa ma interesez !!!
SiloS
Scuzati-mi interventia , dar acele tipuri de jante sunt de fapt 2 modele : cele pentru renault 12 care au aceeasi latime ca cele pentru dacia 1300 si anume 4.5 J si al doilea model sunt cele pentru gordini , care sunt ceva mai late si mai scumpe .
sobolan
exact....sunt si variante din tabla si variante din aliaj(mai late...cred ca 5.5).....
chili
in primul rind, jantele sint fergat, si ce cauti tu sint 5,5x13, model asemanator au fost si pe dacia 1301, dar au fost de 4,5x13.
daca te-ar interesa, am 5 buc, originale de R 12 g, impecabile, da-mi pm si daca iti convine, le iei.
jantele sint cele din poza
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.