Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] 1 set praguri din fibra
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Dacianu
Vand 1 set praguri din fibra, nevopsite, nefolosite. Le-am cumparat cu 150 ron de la o firma din Tg-Jiu dar nu le-am mai pus. Le puteti vedea si pe fybercarstilyng.lx.ro ca sa va faceti o idee si sa comparati.
Le dau cu 100 ron. Lungimea lor e de 198 cm. Asa ca daca vreti luati ruleta si masurati-va pragurile si apoi contactati-ma la 0724530396, 0788048767 sau ID mess elvislorin.[attachmentid=45497]
randomm
Din astea am si eu pe masina. Se potrivesc perfect pe Dacie. La ale mele a trebuit sa iau cativa milimetri din partea de sus, in rest au picat la fix pe masina.
ahyle_blue_eyes
In Iasi la Bras is 60 Ron
Dacianu
Nenicule nu te supara ca iti spun dar
1. citeste regulile la bursa.
2. alea de care zici tu sunt foitze...flutura...nu sunt acelasi lucru....citeste sus si o sa vezi ca dau si linkul catre firma care le-a facut. am mai vazut si io praguri cu 60 ron dar sunt jalnice, nu au finisare, sunt deformate
3. pt cei care nu sunt din iasi, cum procedeaza (in caz ca vor asa ceva). asta nu conteaza?
ahyle_blue_eyes
1.intr-adevr nu am am respectat regulamentul.....Nu se va mai repeta
2. pragurile pe care le-am vazut yo arata mult mai bine ca astea
ANTIdacie
Dau eu 400 pe ele dar sunt din Bucuresti!Ai drum pe aici?
Dacianu
Am dat pe ele 150 ron si le las la 100 ron. am dat si linkul firmei de la care le-am cumparat ca sa va convingeti ca nu am nimic de ascuns. ca vorbim de calitate...firma asta a facut kitul pt masina din videoclipul lu Cassa Loco B-69-TAU, mi se pare ca sunt aceleasi praguri asa ca nu cred ca mai e necesar sa vb de calitatea lor.
Pt cei care au vazut praguri mai ieftine si mai bune: luati-va fratilor...eu am dat 150 ron dar cer 100 ron pe ele. asta e marfa. daca nu va convine luati-le pe alea pe care le-ati vazut si lasati-ma sa imi fac treaba.
Vreti sa fiti utili? faceti un topic in care sa recomandati praguri si sa va ocupati voi de tot. adica tu te lauzi ca ai vazut un prag mai ieftin si mai aratos ca al meu iar x il vrea. tu baiat finutz il cumperi si i-l expediezi cu plata ramburs. el il primeste si iti plateste tie ramburs. asa se face treaba, asa sunteti de-a dreptul utili nu ca in topicul meu unde va dati si voi cu parerea ca, deh, asa-i romanul se baga ca musca-n ciorba.
Lucian Gligor
Salut! Dacă sunt așa cum spui (rezistente și mai ales se potrivesc fără prea mari bătăi de cap) le-aș lua eu. Încercăm o negociere? dau 70 ron.
XMihai
Auzi, pragurile astea merg si pe papuc?
vlad_4tuning
trimiti si in tara......?le cumpar eu daca in pret incluzi si transportu....sau cat ma costa transportu la ele.....salut
Dacianu
ai pm
Dacianu
up
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.