Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] RENAULT 15 TL(1973,geamuri fara rame)
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Cristi T
Vand Renault 15 TL fabricat in 1973,acte OK,stare optica si tehnica perfecta,motor 1300(Renault 12),cutie 4 trepte,carburator Solex dublu-corp,fara rame la geamuri(sistem asemanator ca la masinile americane sau ca la Subaru),cauciucuri noi,totul original.Pret: 2300 euro negociabil(vreau sa-mi iau motocicleta).Tel:0747650982 sau 0256/224385.Timisoara
henrytoivonen_ro
Masina nu este f rara. Relativ rara este versiunea sport a lui R15 care s-a vandut sub numele de R17, a avut un motor mai puternic. Din ce vad in poze s-au schimbat multe piese de origine cu unele de Dacie, radiatorul este varza, scaunele sunt modificate. E posibil ca si in motor sa existe piese de Dacia. Tabla din fata, de sub masca, e valurita ceea ce inseamna ca a fost atinsa. Zonele de rugina au fost mascate cu vopsea. Masina asta are kilometrajul trecut la 0 cel putin o data. Daca o lasi la 1000 vin maine la TM sa o iau, mai mult nu merita.
amc
"gatul de lebada" care vine pe carburatorul bublucorp, ai rezerva la el?
sau sti unde se gaseste?
Cristi T
@beinitoivonen-Vino sa o iei dar nu la pretul pe care l-ai ofertat tu,suna la nr alea de tel sa vorbesti cu proprietarul,eu doar am pus anuntul pe net @amc-nu stiu,suna proprietarul,eu doar am plasat anuntul
Cristi T
up!
Cristi T
up!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.