Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] lampi gordini style
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
crazymouse87
vand 2 perechi de lampi dacia berlina tipul vechi..cele gen gordini..un set este nou nout...iar celalalt putin folosit..si inca o pereche de semnale ca cele din poza de sub bara..de sub far....sunt noi si aceste...si parca mai am si unele putin folosite... unsure.gif lampile sunt cu tot cu suport..nu numai sticla ext.
sau schimb cu alte accesorii de dacie ..poate niste proiectoare..pt o dacie zambetu lui iliescu icon_mrgreen.gif ...
mai am o capota de portbagaj tipul ala fara coada de randunica si o bara spate tip vechi nichelata...o sa ma mai uit prin garaj sa vad ce mai gasesc.. biggrin.gif
rolleyes.gif
o sa revin cu niste poze..dar nu cred ca mai este cazul...
alex-mun
cit vrei pe lampile noi, si daca se poate o poza
Hormonelul
Fara poze e foarte greu sa ne hotaram biggrin.gif
Sunt frantuzesti (lampi semnale, bara) ?
69er
si eu ma declar interesat de "maruntisuri" din astea daca sunt frantuzesti biggrin.gif
Albert Einstein
Daca mai ramane ceva nou sunt si eu interesat. Cred ca asi avea niste proiectoare dar parca erau cele de prins sub bara nu cele din bara. Daca e cazul le caut.... wink.gif
crazymouse87
am revenit si cu pozele rolleyes.gif ...imi pare rau pentrut cei care au inteles ca am exact lampile care sunt pe gordini....pe ele scrie made in romania tongue.gif ...oricum nustiu care este diferenta ca model unsure.gif ...daca este cineva interesat mai vb...numai bine. biggrin.gif

This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.