Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] jante TABLA 15 inch dublate
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Supapa_jR
3 prezoane,suporta cauciucuri pana la 205,echipate cu cauciucuri in stare acceptabila dimensiuni 185/65/15 2 de iarna EuroTyphoon+2 Dunlop SP de vara...
Pret 3.8 milioane negociabil! telefon 0723 433 191 sau mai repede aici pe forum...
Adresa de mess/mail supapa_jr@yahoo.com

Orice intrebare sau oferta e binevenita...POZELE APAR NEGRE...DACA VREA CINEVA POZE POT DA PE MAIL SAU MESSENGER
Supapa_jR
Up...pret nou 370 RON negociabil
Supapa_jR
UP!! Sunt facute la Dunlop France nu sunt dublate in RO....haideti ca pretul e bun si se negociaza....au cauciucuri pe ele ca sa puteti circula...ce vreti mai mult?
NebunicA
fara cauciucuri le dai?
daca da un pret te rog
Supapa_jR
Nu prea pt ca nu am unde sa dau cauciucurile...daca vrei hai sa discutam pe PM
Supapa_jR
Up....daca are cineva vreo finala sport cu sunet frumos,galerie de admisie de 1.6 si carburator dublu in stare buna nu junghiuri...poate facem vreo ''combinatie'' ceva.
S_E_F_U
Pozele fac minuni smile.gif
Supapa_jR
Poze...sper sa nu se considere UP...
Supapa_jR
Up 340 ron...haideti oameni buni...numai bune de schimbat lookul batranei dacii!!
Twister
Se potrivesc pe prezoanele de 1310? Stiu ca 1100 avea niste decupari pe janta in dreptul prezoanelor, piulitele aveau atasat o saiba ovala.
Supapa_jR
Se potrivesc din cate stiu...de exemplu...cele de dacie pica pe 1100 cu o mica modificare...nu flanse sau altceva...daca vrei neaparat o sa probez una...pentru ca nu am incercat si iti zic sigur...
raresh3r
se potrivesc cu 1310???
Supapa_jR
eu asa stiu....putem inceca oricand dar eu nu am unde...eventual pe masina ta
XMihai
Ofer 250 RON, daca merg pe o dacie papuc
Supapa_jR
eu am dat 3.8 pe ele si nu le-am pus pe masina...nu pot sa le dau nici chiar asa de jos...
XMihai
ultima oferta: 300 ron si suporti taxele de drum de le B la MH wink.gif
ydaniel
.ti-am pm.da nu ai raspuns.
Supapa_jR
pai ies chiar mai prost decat sa ti le dau cu 2.5 ... totusi...vad ca ai papuc...de ce nu vii sa le iei de aici? le dau in 3.2...dar banii astia sa imi ramana in mana ca deja pierd prea mult la ele...in fine...
Supapa_jR
up...am nevoie de bani sa iau alt set de jante...
XMihai
de la severin la bucuresti pt un frigider trimis prin curier am platit 30 ron, pt 5 jante cat poti sa platesti?

Cate jante ai? 5 sau 4? cat de uzate sunt cauciucele?, poti sa pui mai multe poze cu ele? Poate ne intelegem.

merg pe papuc?
Supapa_jR
nu iti pot garanta ca merg pe papuc...eu din cate stiu merg dar...nu am probat pe nici o berlina....cauciucurile sunt destul de uzate dar mai merg un sezon...chiar nu am unde sa vad daca merg...m-am tot rugat de vecini sa ma lase dar ei au treburi mai importante...
XMihai
ok, imi spui exact daca merg pe papuc si mai discutam wink.gif astept mp
XMihai
cate jante ai? 5 sau 4? le mai ai? astept un raspuns
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.