Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Protectii aripi logan
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Alecs_TGA
pret 110 RON......set pentru toate pasajele
relatii pe msg: tufan_alexandru
Alecs_TGA
UP urgent 2 seturi pret discutabil ...............sunt originale.........scrie p ele logan/renault..........
Alecs_TGA
deci ok mai lasam la pret 80 ron setul ........... upppp
gomez99
folosite? in ce stare?
Alecs_TGA
NOI NOUTE ........ originale.........
guliver
De solenza n-ai?
Alecs_TGA
nu cred sa existe astea am facut eu o combinatie ca imi trebuiau mie neaparat 1 set si cine mi-a trimis mi-a trimis 3 seturi ca prin buc cand am avut eu nevoie nu am gasit pe nicaieri........ asa ca am ramas cu 2 seturi........
gomez99
600 merge?
Alecs_TGA
nu merge.......... mai bne le tin ca mobila in casa ....... sau ma duc cu ele in vitan unde la magazin se dau cu 1.200.000
IRONICK
La cat este in targ si faptul ca eu nu am timp sa ma duc pe timpul zilei sa cumpar de acolo pulsez la 50RON ?

In targ sunt mult mai ieftine. Eu am mai pus peste pretul din Vitan. Daca nu iti convine spune nu si gata.
Alecs_TGA
opaa cineva are blat pe aici......... de se sterg raspunsurile biggrin.gif....... unde ai gasit u in vitan sub 100ron ?? ca eu am cautat 3 saptamani din care in ultimele 2 nu se mai gaseau deloc........
dute in vitan si mai intreaba o data cat sunt TOATE 4 daca au adus iar wink.gif ca ei zic de obicei pretul doar pe 2.........
Corbu'
Daca vrei sa le trimiti in Brasov (sau ai drum prin zona) le cumpar eu.
adiya
Ca fapt divers eu le-am luat, cu ceva vreme in urma, mai exact cand au aparut, cu 30 lei. TOATE 4
Alecs_TGA
bvbv in vitan erau cam 100 roni fata spate......asa ca ...... cine vrea ..... vrea cine gaseste mai ieftin ia de acolo nu??
sti faza cu musca???
adiya
Nu. Si nici nu ma intereseaza. Da' tu da tu sti faza cu LIMBA ROMANA? Probabil ca nici pe tine nu te intereseaza...

Ontopic cred ca ai dreptate.
Corbu'
Alecs_TGA le pui sau nu la Posta ?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.