Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] LAGUNA II
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
rmg
Salutare!

M-am hotarat sa vand Laguna, asa ca daca stiti pe cineva care vrea sa ia o masina buna si fara bube nestiute, fara tepe, fiti atenti:

VAND LAGUNA II:

Este din 2002,120CP, 6 trepte, are 171.000km reali, cu istoric Renault complet, in tara din aprilie 2006.
Dotari: geamuri electrice fata/spate, clima, oglinzi electrice + incalzite, computer bord, cruise control, senzori parcare, senzori presiune roti, alarma cu perimetru pe cartela masinii, volan reglabil 2 directii, linie audio Cabasse CD + boxe, full CASCO, 8 airbag-uri, carlig remorca.

Pretul este de 9800EURO.

Masina arata si merge impecabil. Suporta orice test!

Schimbate placutele pe fata, schimbate acum 5000km ulei + filtru ulei, filtru aer, motorina si polen, schimbate becurile pozitie scurta cu Philips Guide + pozitiile.
Ca defecte are pe spate bucsa pe dreapta, care bate de cand am adus masina, nu am schimbat-o insa se poate discuta pe tema asta! Iau eu buscile si le schimba proprietarul, las la bani si le schimba proprietarul....

Daca stiti pe cineva interesat sa cumpere o masina impecabila si fara defecte ascunse poate sa ma sune la 0727 016 523.

Cine are intrebari suplimentare de pus despre masina, ii stau la dispozitie pe telefon sau pe topicul acesta.

PS: Este FFF URGENT!

Marius.
rmg
Masina poate fi vazuta in Dr. Taberei.

Atasez si cateva poze cu ea:

[attachmentid=47359][attachmentid=47360][attachmentid=47361]
rmg
9700Euro! Foarte URGENT!!!
rmg
Haideti mai baieti, ca-i URGENT TARE!!! O las la 9600, poate si mai jos. Macar sa o vedeti masina, arata impecabil.
rmg
9500!!!! sad.gif
rmg
9400 Euroi!
rmg
9300!! sad.gif
rmg
UP!!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.