Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Renault Clio Bicorp Coupe - 2004
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
mikken
Vand Renault Clio Bicorp, an fabricatie decembrie 2003 (e model 2004 cu bordul electronic), 2 usi, culoare alba, import Franta (model autoutilitara acolo, insa i s-a pus bancheta din spate la intrarea in tara in februarie 2006 si a fost omologat direct ca autoturism cu 5 locuri), motor 1.5 DCI - 65 CP, euro 3, 94.000 km, aer conditionat, geamuri electrice, inchidere centralizata, ABS, servo frana si servo directie, 4 airbag-uri, radio CD cu comenzi la volan si afisaj la bord, volan reglabil.

Eu sunt al doilea proprietar pe carte, sunt nevoit sa o vand din motive financiare sad.gif

Cand am cumparat-o in decembrie 2006 i-am facut revizia totala: ulei Castrol, toate filtrele inclusiv polen si motorina, placute frana, ambele bietele de directie plus capetele de bara (batea una pe dreapta dar am schimbat tot nou), distributia a fost schimbata la 80.000 km de fostul proprietar (mi-a demonstrat cu facturi), cauciucuri de iarna Dunlop 195/65/14 in stare aproape noua.

Masina are Casco la Alliantz (costa 1000 RON pe an) si ITP valabil pana in 17.02.2008.

Taxele sunt extrem de mici, iar consumul este ideal pentru oras.

Pret: 5900 EURO

Pentru alte detalii pot fi contactat pe e-mail/yahoo msg: mikken_rom@yahoo.com sau la tel: 0723 055 712 / 0765 440 844
mikken
pret nou: 5800 Euro
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.