Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] DACIA 2000
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
mada_valcea
VAND DACIA 2000.Masina e din 1981 are geamuri electrice, servo frana, servo directie, inchidere centralizata si este intr-o stare impecabila. Este inmatriculata, toate taxele platite
bushido
asta n-a fost a lu ceausescu nicolae ? parca a mai fost pe aici , vii cu ea pana la bucuresti ? poate poate .
mada_valcea
ba da tot masina aia e,dar din pacate nu am cu ce demonstra ca a fost a lu Nicolae Ceausecu. sad.gif
sorin1983
negociabil?
lucian_v
QUOTE(mada_valcea @ 23 Mar 2007, 14:44)
dar din pacate nu am cu ce demonstra ca a fost a lu Nicolae Ceausecu.  sad.gif
*


pai in anuntul trecut spuneai ca poti demonstra asta pentru cine este interesat...deci cum ramane?
mada_valcea
dl "lucian_vlaicu" sunteti interesat sa achizitionati o astfel de masina de puneti atatea intrebari?
Cineva cu adevarat interesat nu pune atatea intrebari pe chat, vine si vb la fata locului...
autom
Sefu......poate te cunosc.......am mai intalnit asemenea replici si in Vitan.......intermediezi cumva vanzari auto?

Omul a pus o intrebare.....pertinenta zic eu..........Poti sarpunde sau nu dar nu poti raspunde cu o intrebare.........

Va salut

Autom....

Ps. Sper sa nu imi dea moderatorii nici o sanctiune.......am sarit in ajutorul unui coleg forumist. Se poate sterge postarea mea dupa ce este citita de cine trebuie...........
horsewhisperer27
cati caluti are motorasul ala?cat consuma?


mada, sper sa raspunzi, topicul pentru asta este...cred ca nu trebuie sa vin la fata locului pentru a afla aceste lucruri, nu?
mada_valcea
71kw, consum 8%
delta
de unde esti din valcea? icon_mrgreen.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.