Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] faruri stg.+dr. H1, H7
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
laguna_2_interceptor
Vand set faruri Valeo pentru Renault Laguna 2 Phase 1, becuri halogen H1, H7 (nu sunt incluse), stare excelenta in cutii originale...

Pret: 110 EUR/set neg.

Tel.: 0722437969 sau PM
laguna_2_interceptor
108 EUR usor negociabil...
laguna_2_interceptor
106 EUR discutabil...
laguna_2_interceptor
104 EUR discutabil...
laguna_2_interceptor
102 EUR discutabil...

PRETUL ESTE PENTRU SET (2 Bucati stg+dr) !!!
laguna_2_interceptor
-Vandut!!!
dan22y
Multumesc pentru faruri. Dar conform spuselor lui laguna_2_interceptor, coletul care continea farurile nu era aproape de adevar nicidecum.
Asa cum am vorbit pe ymess cu el, farurile trebuiau sa fie intr-o "stare excelenta", "fara becuri". I-am cerut poze, a spus ca nu are aparat foto si ca trebuie sa am incredere in el. Perfect, am zis si am cazut de comun acord cu el la pret, urmand ca eu sa platesc coletul la primire. A venit coletul si mare mi-a fost surpriza sa canstat ca farurile erau intr-o stare excelenta dar:
1. motorasele electrice de reglat farurile lipsa (date jos)
2. capacele din spatele farurilor lipsa (date jos) - mai mult, pt acestea am cumparat farurile, farurile originale care erau pe masina mea, innegrindu-se oglinda din interiorul lor, de la praf, mizerie, etc.
3. instalatia electrica care pleaca in faruri taiata, smulsa, etc.

L-am sunat dupa ce am deschis coletul, i-am spus de probleme si a zis: "ca sa vezi, ca, si pe dincolo". Bun, i-am zis macar sa-mi trimita capacele, si e ok. Motorasele electrice de reglat faruri le-am pus de pe farurile originale, cu instalatia m-am chinuit un pic si am taiat din plastic ca sa ajung sa cositoresc cu pistolul de lipit. Nu stau eu in farurile astea, dar macar bunavointa din partea lui, dar pe urma liniste totala.
Userul nu a mai raspuns la telefon, nici pe ymess, nici pe PM. Urat din partea lui.
Nu am cu nimeni nimic, dar am ramas dezamagit total.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.