Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Hyundai Excel GLS stare exceptionala
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
costisonea
Vand Hyundai Excel Gls 1990, 1500 cmc, 62kw - 88cp, 58 000 km reali, tinuta in garaj, nerulata foarte mult, stare exceptionala, culoare bleumarin inchis spre negru metalizat, alarma, inchidere centralizata, aer conditionat, casetofon original hyundai cu sistem de 4 boxe, consumabile schimbate recent ( filtre, placute frana, amortizoare, capete bara etc.), consum bun ( in oras in jur de 8-8,5 in afara 5,5-6 ), usor manevrabila, docila, fabricata integral in Korea si nu prin Turcia sau altundeva... Ofer odata cu masina si o pereche cauciucuri iarna in plus fata de cele cu care e echipata, placute de frana, saboti, pivoti noi si originale, inca o serie de piese originale si nedesfacute inca din ambalaj ca garnituri radiator si carburator, diverse piese motor, elemente toba samd. Sunt unicul proprietar, am ambele chei de la masina, este inmatriculata, are rar itp si totul platit la zi si valabil. Masina este functionabila 120 % daca se poate spune asa. Costi, tel 0744659247
bushido
ofer 3000 ron .
marianiulian1979
salut!
unde se poate vedea masina?
costisonea
Masina se poate vedea in Pitesti.. Pana acum 3-4 zile a fost in Bucuresti la mine, dar am dus-o la ai mei la curte la Pitesti, pentru ca sta mai bine acolo, avand in vedere ca intre timp mi-au luat astia permisul pentru viteza tongue.gif si nu mai pot circula cu ea momentan...
horatiu_72
ofer 1500 de euro ferm
costisonea
M-ar durea sufletul sa o dau sub 2000 de euro, avand in vedere ca are doar 58 000 km si am atatea piese pe care le dau odata cu ea, si cauciucuri de iarna. Numai piesele alea fac peste 300 de euro. Ai nevoie de filtru de ulei peste 7-8 000 km...sau placute de frana, sau saboti, sau ambreiaj nou peste cateva luni, ani... nu trebuie cautat, le am si le dau eu, la fel si placa de presiune, garnituri, furtune samd... Nu prea mai investesti in consumabile o perioada, asta e ideea...
costisonea
2000 EURO... suna mai bine asa? smile.gif
costisonea
UP
costisonea
UP
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.