Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Nokia E60
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > In Car Entertainment > GSM Zone
Vlad Georgescu
Mi-am luat Nokia E60. Cei de la Nokia spun ca face parte din seria "E", de business.

Dupa parerea mea, ar trebui sa faca parte dintr-o serie pentru tractoristi. Este hard-core - un telefon pentru vorbit, cu Symbian, la care bateria tine 4 zile.

Nu are camera.

O calitate extraordinara este faptul ca SUNA TARE. In sfirsit nu o sa mai am probleme cu apeluri ratate pentru ca n-am auzit cind suna telefonul!

Calitatea audio este exceptionala - pe Cosmote foloseam niste pocnitori de Nokia "el cheapo" si se auzea cu intreruperi. Cu Nokia E60 nu mi se mai aude deloc cu intreruperi.

Imi vine sa-l pup! smile.gif
semit
eu n-am inteles daca asta e o caracterizare pozitiva ori ba..... wacko.gif
St
jumi'-juma' radmasa.gif
AlexC
Cand o s atreci peste calitatea vocii si volum poate o sa descoperi toate avantajele acestui model. Nu imi place Nokia in general, dar seria E trebuie sa recunosc ca este foarte buna, daca nu exceptionala. Cu putin noroc, trec si eu pe E61i cat de curand...
AMW
Toata seria E este foarte tare, mai au un pic de lucrat la soft dar in rest e bestiala. Eu am un E61 si sunt total multumit de el...singurul lucru pe care nu il are este camera...de curand am fot plecat din tara..si datoria Wi-Fi-ului stateam pe net pana cand se inchidea telefonu.... biggrin.gif + mailuri, quick office si multe multe altele..
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.