Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: uite ca mai este un topic... intreb si eu
DaciaClub - Forum Dacia > Celelalte modele Dacia - 1100, Berlina, Papuc, Nova > Probleme tehnice - Dacia Clasic
tgg2k
nu stiti unde se rectifica planetare in magnifica metropola Cluj-Napoca?! eu sunt pe principiul ca mai bine sa fie rectificate cum trebuie decat sa fie rectificate ieftin!
Daniel M.
salut, incearca in "groapa" in marasti, in zona strazii Dambovita. mai precis nu pot sa fiu, scuze. sad.gif
OAP
Da principiul ca mai bine schimbi doar axul cu totul si nu mai rectifici nimic cum suna? Fara gluma, de doua ori eu asa am facut, nu stiu cu cat a fost mai scump dar sigur a tinut mult mai mult ca una rectificata.
danny_b
La noi in Cluj mai toti le incarca cu sudura si apoi le polizeaza cu biaxul.Este unul la gara,mai precis linga complexul Dimbul-rotund pe Maramuresului.Acela stiam ca le rectifica si apoi pune role majorate.Acuma nu sunt sigur cum le repara dar in urma cu vreo 5 ani de la el am luat o planetara si merge bine si azi.Sta in casa din coltul vecin complexului.Cred ca are si tabla cu firma.Mai vorbim.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.