Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Delco, Servo, si altele
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
viperfox
vand urmatoarele:

- Delco: complet, functional; 10 ron
- Pompa Benzina: functionala; 7 ron
- Pedala frana: noua; 3 ron
- Capsula servofrana: provine dintr-o dezmembrare, nu am probat'o; 5 ron
- Pompa frana dublu circuit: dezasamblata, are un piston in interior si unul afara, are senzorul de presiune, surubul de aerisire, 2 garnituri; o vind ca piese; 5 ron

produsele sunt cele din poza; la cerere pot sa fac poze aditionale
cine e interesat de ceva sa posteze si ne intelegem, ca eu vreau sa le dau ca imi ocupa locu in casa;
viperfox
pompa benzina 5ron

totul 25ron
argon
Delcoul provine de pe 1300 sau 1400?
marianno88
Imi raspunzi si mie la pm ?
mariusdanielchelariu
Daca pompa de benzina este functionala , o cumpar eu .
Sa te interesezi cat sunt taxele postale , si ma poti contacta pe messenger id mariusdanielchelariu sau la tel 0742130786.

Cu stima,
D.
andyyy
vreau eu servo frana ....da-mi nr de tel sa te sun
marianno88
am fost primu cu servo frana biggrin.gif Numai ca nu raspunde....e ceva in neregula cu topicul asta cred biggrin.gif
FLP
ma intereseaza delco`ul..... daca e de 1.4
viperfox
scuze de intarziere, am fost plecat in weekend; o sa raspund aici la toate posturile si la toate mesajele pm, ca sunt multe si sa nu scriu de 10 ori acelasi lucru:

delco nu stiu daca provine de pe 1.3 sau 1.4, asa ca spuneti-mi cum aflu, scrie ceva pe el, semn disctinctiv, ceva...(nu stiu de care era motoru de pe care l'am luat)

pompa de benzina este functionala, dar nu trimit prin posta...prea mare efortu pt 5 ron

servofrana da, costa 5 ron, pentru ca 1) nu stiu daca functioneaza sau nu pt ca nu am probat'o 2) pentru ca nu intentionez sa fac afaceri cu piesele astea, pur si simplu vreau sa scap de ele; acum pt ca vad ca sunt mai multe persoane care sunt interesati de ea, si au aparut discutii de genul "eu am fost primul" avem doua variante: fie mergem pe principiu care da mai mult, ca tot se intreaba toata lumea daca chiar vreau doar 5 ron (daca e ok cu regulile forumului) fie o sa ma uit eu la datele posturilor si mesajelor sa vad care a fost primu si rezolvam asa...
asa ca daca pana maine un mai raspunde nimeni un legatura cu servofrana o sa caut sa vad "cine a fost primul" si o sa il contactez

ps: stau in drumu taberei



marianno88
Viperfox...sa stii ca eu cedez daca nu esti sigur ca merge . din ce an era masina dupa care ai luat servofrana ?
viperfox
nu stiu din ce an era masina
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.