Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] solenza
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
coca
Vand solenza clima ,2003,59000 km ,alba, inlocuit amortizoare,,rulmenti spate, curea si intinzator distributie,planetare,toba finala, pivoti.Masina este foarte ingrijita.tel:0727/870954-Braila
XMihai
Niste poze si un pret?

A fost lovita? sau forjata la curse? de ce are planetare schimbate?
coca
Masina nu a fost lovita,nici forjata.In legatura cu planetarele,aveam o bataie cand luam viraj stanga ,bataie care se auzea tot in stanga.Am presupus ca trebuie schimbata planetara stanga ,am schimbat-o,bataia s-a mentinut(era de la cealalta),asa ca am schimbat-o si pe aceea.Planetara buna (stanga)o mai am.La fel si amortizoarele,pe care le-am schimbat pentru ca am avut o oportunitate.Pret 5200 fix. Din pacate poze nu pot sa postez deocamdata, dar masina este ingijita, vopseaua inca straluceste, in fiecare an a facut o "baie" de ulei la caroserie,asa ca nu are pic de rugina. Piese de rezerva,in stare buna:planetara stanga,amortizoare (4 buc-fata-spate),catalizator(schimbat aiurea in garantie de mecanicii "priceputi" de la Renault(pe care am reusit sa-l iau),1 buc injector .In plus, masina are cotiera,"blana" capota motor,aparatori noroi spate, schimbator tip "Logan Prestige" din piele,husa de sub schimbator din piele.Parbrizul este ciupit de o pietricica.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.