Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Solenza Rapsodie 1,4- 2003
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
george-vasile
Se vinde masina din titlu cu urmatoarele mentiuni:
-dotarile sunt specifice modelului rapsodie (servodirectie, spoilere vopsite,inchidere centralizata cu telecomanda, bord cu turometru,)
-in plus mp3 player sony cu 2 telecomenzi(satelit de comenzi+telecomanda -card), alarma, deschidere porbagaj din telecomanda,
-culoarea este grafit(metalizata)
-prima inmatriculare ce reiese din CI a fost pe banca(leasing) iar a doua este subsemnatul (adica pe cabinet medical) asta ca sa intelegeti ca masina nu a fost hamalita, forjata, folosita la carat, sau alte utilizari extreme;
-nu a fost lovita, indoita, vopsita;
-kilometrajul arata 76700 km astazi, iar acestia au fost facuti 80% in afara orasului in conditii de drum foarte bun (domiciliul meu e in iasi iar serviciul la 50 km) si doar cu o persoana in masina(soferul).
restul de 20 % inseamna iesirile in weekend cu sotia si copilul!
-s-au schimbat la ea urmatoarele: pivoti, bucse brat,tobe, baterie(am pus varta)!
Reviziile au fost facute la timp, nu am avut probleme cu masina, am fost supermultumit de ea; o vand pentru ca vreau sa-mi iau alta.
Pretul:doar pentru forum e 4500 EUR; in targ ma voi prezenta peste cateva zile cu 16000 RONI!!
george-vasile
up
Mai am 3 zile de "petrecut" cu solenza! Maine vor veni si pozele iar duminica merg cu ea la targ!!
george-vasile
up
george-vasile
Se poate inchide, s-a vandut masina! ... au ramas amintirile!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.