Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] instalatie geamuri electrice fata
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Chipu
Cumpar instalatie geamuri electrice fata completa (macarale+partea electrica, cabluri, butoane).
Chipu
...pentru a o pune pe SuperNova.
Are cineva o solutie complecta de genul celei oferite de firma din Timisoara?
BoomPunk
Pai in primul rand ar trebui sa spui despre ce solutie completa e vorba,ce ti-au zis cei din timisoara.Apoi,eu de exemplu,am geamuri electrice puse de mine cu motorase si macarale luate de la dezmembrari,acum lucrez la geamurile din spate si vreau sa achizitionez butoanele ptr. ele.
sik
am eu o consola cu 4 butoane de audi a3 (fata impulsionale spate normale) ; cea de vine la sofer montata pe usa... poate te ajuta la ceva
djalex_bolidu
am eu instalatie de geamuri electrice fata cu instalatie cu butoane cu tot.rel la tel 0765808115 sau 0729068607.
Chipu
Ma refer la cele descrise in alt topic in care sunt "analizate" unele furnizate de o firma din Timisoara ce par ar fi cele mai ok din piata: aici
Am sunat la ei dar nu mai au in stoc si nici nu stiau daca vor mai fi.
de aceia caut, poate are cineva ceva similar de dat.




p.s. djalex_bolidu ai PM
Chipu
Inca caut;
Chiar nu are nimeni asa ceva de vanzare?
doctorasul
Am eu la 40 ron.
doctorasul
Am cablajul + butoane fara macarale.Macarale am avut la Bursa dar s-au dat.

Stiu la un prieten macarale si le da cu 200ron.Daca va intereseaza va dau mobilul lui.Sunt de Solenza(noi).
Chipu
ai PM.

multumesc!
Chipu
Inca caut!
MIRABELA_OANA
in iasi am vazut cu 138 de solenza noi in magasin,fara butoane
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.