Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Mini-intalnire la Lyon (Franta)
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Calatorii si Intalniri > Intalniri
BX_master
Salut!

Va scriu acum la cald. Intilnirea cu Al si Ioana de la Lyon s-a derulat in conditii excelente. Iata ca forumul se intilneste si la Lyon! Pozele o sa le puna Al cind o sa aiba acces la un calculator.

Pentru toti cei care asteptau informatii despre drum de la el, problema e doar la Viena unde sunt lucrari pe centura si trebuie sa fiti foarte atenti la semnalizari ca traficul e deviat si e greu de urmarit pe unde trebuie luat. In rest totul se pare ca e ok. Al merge acum la Bordeaux si dupa aceea la Barcelona. O sa va dea el mai multe detalii.



BX_master



PS: Eu vin in Romania de pe 08 august pina pe 31 august. Sper sa am timp sa vin la o intilnire la Bucuresti. Pls dati-mi un portabil sa am si eu o persoana de contact (in caz ca nu ma descurc sa ajung la locul de intilnire and stuff). De preferat o persoana care vine des la intilniri, bineinteles! Toate cele bune! :roll:
AL
Salutare....intr-adevar, am ajuns la Barcelona... din pacate nu pot scrie acum prea multe, dar, intr-o saptamana voi reveni la Grenoble si voi putea povesti... acum o sa pun doar vreo 2-3 poze in albumul foto, la sectiunea Calatorii...
asarban
Unde moas-ta ai pus ma pozele ca nu sunt?





PS! Sa stearga careva pozele...fara poze!
MoneyTalks
Le-am pus eu la http://www.daciaclub.ro/viewtopic.php?t=2477
AL
Intalnirea a avut loc in data de 4 august 2004... protagonisti: AL (adica eu) si BX_master ... a participat si prietena mea. Pozele atasate sunt facute in "orasul vechi" in fatza unei biserici impunatoare... in fundal se vede panorama orasului... micii si berea traditionale au fost inlocuite cu croisante si cafea/ceai...



P.S. in completarea celor scrise de mine sper sa mai adauge si BX_master cateva explicatii si descrieri ale orasului si celor ce se pot vedea pe acolo.
AL
ceva detalii "la cald" au fost scrise de BX_master la sectiunea Calatorii ... adaug link-ul deoarece nu pot muta aici... http://www.daciaclub.ro/viewtopic.php?t=6519
MoneyTalks
O miniintilnire (de fapt... doua wink.gif ) a avut loc si in Austria wink.gif Tot cu AL.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.