Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] clio bicorp 2005
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
danmegane
vand clio bicorp 3 usi 2005 martie
1,5 dci 65 c.p.
4 airbaguri
abs
cd player sony
geamuri electrice
telecomanda cheie
volan reglabil
carte service
distributie schimbata
cauciucuri noi continental
produs in Franta
accept orice test
pret: 5400 euro fara taxa de inmatriculare sau 6500 cu taxa platita negociabil
costi1982
ceva poze se poate?accepti un schimb cu un bicorp din 2001 1.2 benzina + o dif din partea mea?urgent
danmegane
scuze.. am fost putin plecat si n-am putut raspunde.
sunt dispus la dialog
p.s. pozele imediat
danmegane
..si pozele:
danmegane
scuze pt poza cu interiorul..
asta e buna?
Doctoru'
KM ?
danmegane
125.ooo. km
am postat si o poza a cartii de service
costi1982
Aer conditionat are?
danmegane
nu are A.C. dar aerul pe care il baga este tras de intercooler, iar in ceea ce priveste caldura..este diesel si diesel=soba de teracota

cine va da o tura cu ea isi va da seama ca pe rece aerul este intradevar rece.. ca e pe incercatea

M.E. Ce rațiune are postarea a două mesaje la un minut distanță unul de altul? Folosește "Edit"!
danmegane
am uitat sa va spun de consum..am facut consumul de cateva ori "la plin" si in oras a iesit 4,8-4,9 %
danmegane
pret nou:
5.300. euro fara taxa sau 6300 inmatriculata
taxa inca este 986 euro dar se va micsora cu aprox. 200
danmegane
pret nou:
5.200 fara taxa
si
6.200 inmatriculat
costi1982
Dupa cate se vede era mai convenabila oferta mea
danmegane
costi, stiu ca este masina ta si este bine ingrijita, dar un clio din 2001 nu se vinde mai mult de 5.000.max 5.200, iar tu vrei 6.000. pe el in timp ce eu cer 6.200. pe un dci de 2005(e o chestiune de zile pana il dau,am fost sunat de peste 20 persoane-tre sa l ia cineva)
hellcat
Domnu' danmegane intreb si eu...nu cumva masinuta asta e clio societe? adica mai pe romaneste clio van? Bancheta spate e cu aceeasi tapiserie cu scaunele fata?
Cate locuri are omologate pe actele de Franta?
costi1982
Este clio societe.Are omologate pe franta doar 2 locuri.Abia acum incearca sa obtina omologarea pe 5 locuri.
danmegane
a fost de societe in franta, dar in carte va fi turism-asta conteaza.
iar bancheta este de clio 2, numai nuanta(de gri difera putin).
O pot omologa ca turism la orice ora, numai ca nu vreau sa ma grabesc cu RARu, ca apoi tre sa-i platesc taxa intr-o luna si am altele pe cap acum
p.s. pe romaneste societe=utilitara

MARE ATENTIE!!!!!!!!!!!
in Franta masinile de societe nu sunt masini de carat(se cara o geanta de scule, ceva de genu), ci masini de firma sau de studenti preferate pt pretul de achizitie mai mic ( cu aprox.15%) si a taxelor anuale mai mici.
Masinile de carat sunt categorisite ca "FURGON" pe cartea gri si nu au geamul din spate, au tabla.

repet:
ii fac RAR-ul numnai atunci cand am client, deoarece rarul ma obliga sa o inmatriculez in max 30 zile
Duyu
Mi se pare mie sau are o infundatura pe bara spate dreapta? unsure.gif
danmegane
NU, nu are nici macar o zgarietura, vrei sa te convingi?
Duyu
Inseamna ca doar mi s-a parut mie ca in a 3-a poza s-ar vedea acea infundatura! Bafta la vanzare! wink.gif
danmegane
?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.