Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Ceasuri de logan
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia Logan > Imbunatatiri - Dacia Logan
julyan86
am achizitionat astazi niste ceasuri de logan foarte interesante !!!! pt cine e interesat ofer detalii despre achizitionare !!! biggrin.gif
C a t a l i n
De ce sunt "foarte interesante" ? blink.gif
julyan86
sunt foarte interesante si poate sa faca si pentru niva gti ( daca te intereseaza ) !!!! blush.gif
C a t a l i n
Mie îmi par ceasurile de pe PRESTIGE biggrin.gif , de asta întrebam...

Nu, merci, eu nu vreau...la cât costă alea, dublez valoarea mașinii... sad.gif
julyan86
nu sunt de logan prestige !!! doar par ca sunt de prestige !!!! biggrin.gif
julyan86
primul e al meu aprins !!!
C a t a l i n
Adică, din moment ce arata la fel, de ce nu sunt la fel?

Ce, ceasurile de PRESTIGE au ceva în plus? Doar "look"-ul e schimbat...

VEZI CĂ AM NOVA, nu NIVA, că nu e LADA... mad.gif

Ai postat aceeași poză de 2 ori...
l@u
Sa inchida cineva sau sa il mute la http://www.daciaclub.ro/Topicuri-tembele-t66135.html
andrei_2006
Sau la cafenea...
Danny_bb
Mi-am cumparat matura..... rectific am achizitionat matura.
P.s. felicitari pentru achizitie. Si poate ne zici pana la urma de ce nu sunt de prestige .
klaus
ceasurile nu sunt de prestige.
Sunt ceasuri de ambiance sau preferance, cu folie si ace de prestige.
Dupa cum se vede din poza, "ochelarii" gri din jurul indicatoarelor sunt vopsiti cu gri, nu sunt din fabrica. Plus ca liniutele de pe ei sunt in adancime, nu sunt ridicate (de la laureate in sus linutele sunt "ridicate", nu sunt "sapate").
La prestige ochelarii aia arata altfel, au o banda nichelata in jurul lor.
doctorasul
Cooorect !.
2dor
Cred ca era beat ala cand a vopsit cercurile alea. Arata groaznic.
vasile82
@2dor mi-ai luat vorba din taste
lau_swat
Folia si acele sigur sunt de Prestige, am facut aceeasi miscare si eu numai ca am schimbat tot, si ochelarii si geamul, a ramas doar placa si suportul de plastic de la vechiul TB.
andrey2003
julyan cat te'a costat doar folia? pe un ambition mai trebuie ceva inafara de folie? sunt vopsite cercurile smile.gif
silook
decat sa le faci din bucati...mai bine le cumperi noi..smile.gif
lau_swat
Eu nu as schimba placa pe nici o alta placa, pentru ca stiu ca merge bine, nu caraie motorasele, asa daca iei una "noua" poate ai surprize.
julyan86
NU am schimbat nici o placa !!!Am schimbat doar ceasurile si acele !!! Le-am facut asa pt ca mie imi place bordul de logan prestige !!!! Doar ca nenea de la care le-am luat luat mi-a spus ca mi le face personalizate biggrin.gif !!!! Si mi-au placut !!!! blush.gif
Dsign
Alea nu sunt personalizate... Intra pe "Modificari bord" sa vezi ce inseamna personalizat
IRONICK
Nenea ala care ti-a facut bordul asa a fost tare beat. A vopsit cercurile alea in sictir ...
driverx
...ce s-a mai plimbat cu pensula pe acoloooo... radmasa.gif

Oricum, chiar nu inteleg cum de va plac ceasurile astea de prestig. Da, e chestie de gusturi, dar totusi...astea de prestij prea "urla" la tine cu cifrele alea, prea au un font de gradinita, prea is disproportionate cele doua cadrane de la ceasuri....daca nu ma insel, difera marimea fontului. S-au distrat si baietii prin autocad or something...vreo 2 ore si au tras ceasuri de prestij....


Incearca si curata zonele de langa ochelari...daca mai poti. Ca arata hidos. Ma mir ca ai facut topic sa te lauzi cu asa ceva.......chiar ma mir.
Amedeus
Cred ca si geamul de plastic e zgariat sau crapat in dreptul vitezei de 80-100 km/h, ca asa se vede in poza sad.gif Nasol, pacat de munca.
julyan86
Scuza-ma Dsign dar toate ceasurile alea mi se par urate rau !!!!! Si prin a modifica inseamna doar a schimba culoarea ceasurilor ???? Nu prea cred !!!! Asa ca pana nu vine cineva cu niste ceasuri klumea nu imi schimb parerea !!! Si apropo imaginea pe care v-am pus-o e demonstrativa o sa pun maine poze cu bordu meu pt ca in imagine nu e al meu !!!! sad.gif
P.S. Nu sunt vopsite !!! Cred ca iti trebuie tie ochelari !!!!
klaus
QUOTE(julyan86 @ 2 May 2007, 23:18)
P.S. Nu sunt vopsite !!! Cred ca iti trebuie tie ochelari !!!!
*
Daca nu e cu suparare, urmele alea de se vad in jurul "ochelarilor" ce sunt? Daca nu urme de la vopsire?
l@u
Are dreptate baiatul nu sunt vopsite ca aratau altfel(adica mult mai bine) ci sunt ,,boite" naughty.gif
Dsign
QUOTE(julyan86 @ 2 May 2007, 23:18)
Scuza-ma Dsign dar toate ceasurile alea mi se par urate rau !!!!! Si prin a modifica inseamna doar a schimba culoarea ceasurilor ???? Nu prea cred !!!! Asa ca pana nu vine cineva cu niste ceasuri klumea nu imi schimb parerea !!! Si apropo imaginea pe care v-am pus-o e demonstrativa o sa pun maine poze cu bordu meu pt ca in imagine nu e al meu !!!! sad.gif
P.S. Nu sunt vopsite !!! Cred ca iti trebuie tie ochelari !!!!
*




aaa, tu crezi ca vii cu ceva nou??!! adica chiar ai impresia ca ai facut ceva "klumea" ? Sunt singurul care produce cadrane de bord personalizate, la cererea clientului.

Daca te uitai pe topicul de "Modificari bord" ai fi vazut ca multi prieteni de aici si-au montat folia de Prestige, multi prieteni si-au vopsit inelele alea, asa ca nu esti tu Mafalda... Macar daca erau vopsite cum trebuie...
Iar bordul de Prestige se gaseste in tirg cu aprox 150-200 lei, asta ca sa nu ne indoi tu cu niste preturi astronomice
dydycom
nenea.....si eu il cunosc pe V....adica si eu pot smile.gif...saru' mana la matale ca mi l-ai dat de client....numa' ca pe nea COSTI'ca nu l-am avut de client sa ii scriu numele pe gard...scuze Bord wink.gif
adrianpsk
ok le-am vazut arata asemanator cu bordul de la ij planeta 5 din 1992/350cczici ca-s rusesti.
lasa-le negre macar cum erau macar nu se cvede cit de naspa sunt
ga!nusha
ce?
demonhunter
cine imi poate face rost de folie pt ceasuri modelul asta semanator cu cel de prestige?
rugaciune.gif
klaus
Incearca sa vorbesti cu dsign.
mutulica_ionutz
dsign .. cum luam legatura cu tine ? smile.gif)))
X@by
Ii trimiti un PM? radmasa.gif
alex_ph27
pacat ca sunt vopsite mie imi plac in rest.
anecula_08
Salut baieti, stie cineva daca pot sa activez ceasul din bord(ca in poza) din clip? Si cum pot sa o fac? Este vorba de o Dacia Dokker, dar bordul este la fel ca la logan 2. Multumesc smile.gif

P.S. Stiu ca am postat si la sectiunea dokker, dar m-am gandit ca aici am mai multe sanse. Merci
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.