Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] JANTE AUTO ALIAJ "RIAL"
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
costi1982
Vand jante rial.Preturi de importator.o sa atasez pozele cu modele si fiecare imi spune ce model doreste dimensiunile si o sa va spun pretul si in cat timp pot ajunge la dvs.Numarul meu de tel este 0720298935.Se pot aduce si anvelope dar mai intai trb sa primesc lista de preturi. Atat anvelopele cat si jentile sunt omologate RAR.Termenul de garantie la Jante este de 18 luni.
costi1982
In curand o sa atasez si oferta de anvelope.astept comenzile voastre.Raspunsurile o sa le primiti in cursul aceleiasi zi in care adresati cererea dar dupa ora 20.00
adip
Eu unul astept oferta de anvelope de vara 185/60R15 smile.gif
C a t a l i n
Înțeleg că se vând JANTE...dar și JENȚI? biggrin.gif Ce sunt acelea JENȚI? Nu există acest cuvânt...pentru o firmă respectabilă, e cam... ohmy.gif


Așteptăm prețuri...
gattoman
Ma intereseaza jante in 5 prezoane pentru Ford Focus 2 si anume preturile pentru urmatoarele modele : ancona, faro, montreal, sion, viper. Va multumesc.
costi1982
In primul rand va rog sa ma scuzati pt greselile din anunt.Graba strica treaba.
Oferta pt anvelope o sa soseasca la inceputul saptamanii viitoare.
Pt ford focus 2 am nevoie de dimensiuni pt a-ti spune preturile: am de la 15 inch pana la 18 inch
Chipu
Ce inseamna "omologate RAR"?
Adica ca daca ai 14 in talon poti pune 14 RIAL, atat.
Daca in talon ai 13 nu poti pune nimic de 14,15...adica nu foloseste la nimic omologarea RAR, decat daca pui aceiasi dimensiune ca in talon, cu aceleasi caracteristici ale cauciucului.

Precizez asta, ca sa nu se inteleaga ca pe DSN (de exemplu) se poate pune de 14 si sa fie legal, pentru ca nu va fi.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.