Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Cu dacia 1310 .... pana unde?
DaciaClub - Forum Dacia > Celelalte modele Dacia - 1100, Berlina, Papuc, Nova > Probleme tehnice - Dacia Clasic
mariushi
Am si eu o intrebare pentru cine stie... se poate trece granita la bulgari cu dacia 1310 pentru o vizita scurta cu buletinul ? smile.gif Am toate actele in regula, asigurare... itp... mai trebuie ceva? Am trecut anul trecut prin bulgaria cu autocarul...si am vazut o dacie....in rest bulgarii au f. multe lada d-alea vechi. Help pls smile.gif
os
Mergi linistit.

PS: uita-te si la Calatorii, tema a fost tratata pe larg acolo.
lupulnebun
Poti sa treci la bulgari dar din cate stiu iti trebuie si asigurare de viata (ceva de genu). In rest buletin si benzina biggrin.gif
danS22
Eu nu va mai inteleg.Puteti circula cu Dacia 1100,1300,1310 in toate tarile din Uniune.Stau langa granita si saptamanal trec in Ungaria cu D1300(din '77).Am un prieten care a fost pana in Viena cu o Dacie 1310.Asa ca bagati benzina si la drum rolleyes.gif
Ov
inchid topicul ca sa nu-l mut (oricum mai sunt multe discutii identice cu asta pe la diverse si calatorii).
Ca un scurt rezumat iti trebuie buletin si atat. Nu te intreba nimeni nici macar de actele masinii (oricum bine ar fi sa le ai la tine impreuna cu cartea verde) smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.