Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] detectoare radar si playere mp3/mp4
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
UnQTom
Vand detectoare radar diverse modele si marci, playere mp3 si mp4 portabile si auto. Nu am tot timpul toate modelele, dar in forum voi specifica ceea ce am pe stoc la un moment dat si la ce pret. Urmariti update-urile de pe ultimele posturi.

Livrez prin posta cu plata inainte sau ramburs, dupa caz.
Ofer garantie pentru tot ce vand 90 zile si indiferent despre ce defect este vorba service-ul il fac eu. Daca defectul nu este reparabil produsul este schimbat cu un altul identic sau dau banii inapoi.
Ofer si cer seriozitate.
Pentru info sau detalii contact pe tel, email, PM sau mess.

----------------------------------------------
mp3@1qtom.com
0722221249
0745090053
0767467603
pentru contact pe:
Skype, MSN Messenger sau Yahoo Messenger
ID-ul este Un_Q_Tom
---------------------------------------------


STOC


In acest moment am pe stoc detectoare Cobra XRS 9775, folosite, in stare f buna, like new.

Pret: 330 ron

[attachmentid=52813]
Transport inclus in pret daca se plateste inainte.
Livrarea ramburs o suporta clientul.

XRS 9775 este un detector radar cu functii si performante ce il claseaza aproape de clasa de top. Versiune imbunatatita a lui 9765 (care si acesta aprovine din 9700) acest radar detector beneficiaza de unele functii care merita luate in considerare atunci cand cumparati un radar detector. Detecteaza benzile X, K, Ka si POP,Laser 360 grade, are functie SWS, Strobo, Compas, Alerte vocale. Are mufa pentru casti si poate fi folosit si pe motociclete (alimentat la 12 V).

CARACTERISTICI

Xtreme Range and Ultra Performance
Technologie Superheterodyne
Avand circuite super-fast sweep XRS 9775 ofera extra raza de detectie chiar si pentru cele mai performante radare.


Detectie si alerte separate
Display ce afiseaza 4 semnale radar (in benzile X, K and Ka, cu indicarea si a nivelului semnalului), semnal laser, alerte pentru semnale de siguranta, semnal Strobe Alert, semnal VG-2, si semnal Spectre 1.


Compas in 8 puncte
Afiseaza directia de deplasare


Senzor laser tip LaserEye
Pentru detectie laser 360° si a semnalelor tip strobo (girofaruri)


Instant-On Ready
Detecteaza radarele ce au fuctia "instant on" si care au posibilitatea de masura viteza foarte rapid (in timp de cca 2 secunde).


Pop Detection
Detectie POP radar pentru radarele ce au functia POP (tir de unde de 64 ms).


Voice Or Tone Alert
Alerat vocala sau tone cu reglarea volumului nivelului sonor.


DigiView Data Display
Display alpha/numeric tip dot matrix pentru citirea mesajelor.


IntelliShield False Signal Rejection
Reduce alarmele false in zonele urbane avand modurile Highway si trei nivele pentru mod City.


Safety Alert
Integreaza si prelucreaza semnale tip "safety alerts" din banda K.


Strobe Alert
Avertizeaza apropierea unui vehicul cu girofar in functiune.


Manual Mute Or Auto Mute
Functii optionale pentru reducerea impactului alarmelor false asupra soferului (reducerea stresului).


IntelliMute
Functie ce reduce automat alarmele false atunci cand este redusa turatia motorului. De exemplu cand stam intr-o parcare la mall sau benzinarie unde bruiajele si interferentele pot creea alarme false suparatoare.


Smart Power
Functie de oprire temporizata a detectorului atunci cand este uitat deschis pentru a nu consuma curent din baterie.


EasySet Programming
Usor de programat cu gid vizual interactiv.


Auxiliary Audio Jack
Mufa jack pentru conexiune exterioara. Fie la casca (pretabil pentru motociclisti) fie la instalatia de sonorizare auto aux cand se doreste un nivel sonor sporit.


Mounting
Montare facila pe parbriz sau pe bordul autovehicolului.




Pentru detalii suplimentare va rog sa consultati cartea tehnica de pe site-ul oficial dand clicl aici: Manual Cobra XRS 9775.

dadu221
mp3/4 portabile?
UnQTom
Mp3/mp4 am momentan 2 modele.

C182 - Mp4/Mp3 player cu 2 GB memorie Flash, display 1,8 inch cu 65 mii culori, jocuri, functie recorder si radio FM
+Bonus o pereche de casti calitatea I
pret 171 ron

ai aici detalii:c182


si


X1025 - MP4 player cu ecran de 2,5 inch, TFT cu 260 mii de culori si 512 MB memorie
BONUS SD card 2 GB!!!
pret 290 ron

ai aici detalii: x1025




si un model de mp3 de1gb (stick)

MP3G1 - MP3 player, 1GB Flash memory (Samsung), FM radio, Recorder (negre)
pret 105 ron
detalii ai aici: MP3G1


in curand si model de detectoare radar noi.
UnQTom
Acum pe stoc inca un detector nou:

Whistler Euro 948
Pret 450 ron


[attachmentid=53930]

Special conceput pentru strazile Europei.
Simplu , performant, eficient.
Intra pe site dand click aici si convinge-te!!!



Ramane valabila oferta de detectoare Cobra XRS 9775 la un pret imbatabil - 330 ron.

Si daca vrei sa mai recuperezi 5% din valoarea achizitiei tale de pe site, scrie o parere despre produsul cumparat in pagina acestuia si nu vei avea decat de castigat.

----------------------------------------------
mp3@1qtom.com
0722221249
0745090053
0767467603
pentru contact pe:
Skype, MSN Messenger sau Yahoo Messenger
ID-ul este: Un_Q_Tom
---------------------------------------------
horsewhisperer27
poti aduce bel 995 sau rx 65?
un pret la ele?
multumesc!
UnQTom
Salut.
Daca intrai pe site vedeai ca aduc si Rx65 insa nu am listat aici pt ca rx 65 se dau inainte de a ajunge in tara.
Bel 995 nu aduc pentru ca pretul meu la rx65 este foarte bun (850 ron) si nu cumpara nimeni 995 daca am rx65.

[attachmentid=53931]

salutari
bashtalu
salut,

iti propun un targ, de aproximativ 3 sapt am achizitionat un cobra 9930 dar fara factura, garantie. as vrea sa fac un schimb, sa-mi cumperi tu acest detector si eu sa-ti cumpar un bell x65. adica, eu as vrea pe cobra 400 ron, iti ofer acest detector + diferenta pentru un bell x65, ce zici? mentionez ca eu am dat mai mult pe cobra, dar asta nu mai conteaza. este ca nou...clemele de prindere sunt lipite pe parbriz ca nu stateau altfel, deci nu le mai pot da jos
astept un mesaj de la tine
multumesc
UnQTom
QUOTE(bashtalu @ 16 May 2007, 11:43)
salut,

iti propun un targ, .................
*




Salut
in principiu sunt de acord, insa (bineinteles smile.gif ) ca exista mic piedici.
1. Am acum Rx65 dar sunt deja vandute/promise. Asta inseamna ca ar trebui sa mai astepti cca 3-4 sapt.
2. Am nevoie de un 9930 sa fac niste teste comparative cu alte detetctoare insa nu pot sa-ti dau 400 pe el (desi stiu ca ai dat cca 5-600)
3. Daca il iau am nevoie si de clama de fixare (nu de ventuze neaparat).
4. Trebuie sa fiu sigur ca e ok detectorul (fiind folosit si fara garantie) ceea ce implica un test prealabil.

Daca vrei sa vb mai multe, pe pm yahoo sau tel.


----------------------------------------------
mp3@1qtom.com
0722221249
0745090053
0767467603
pentru contact pe:
Skype, MSN Messenger sau Yahoo Messenger
ID-ul este: Un_Q_Tom
---------------------------------------------

Bafta.
bashtalu
cobra l-am luat tocmai ca este acest timp de asteptare cam mare, eu in weekend am un drum in afara de facut si o sa-mi foloseasca detectorul.
ideea este ca vreau sa dau cobra, nnu sa raman cu el si sa mai iau un bell, vreau doar rx65 si sa scap de cobra. ma gandeam sa-l cumperi tu ca ai alte posibilitati sa-l vinzi, eu pot sa stau cu anunturi si cateva luni ca sa-l marit...
asta era rationamentul meu
dupa 21 mai as putea astepta sa aduci un bell nou, dar vreau sa scap de cobra
doar in aceste conditii as lua de la tine unul nou
pt teste, oricand cu placere, in limita timpului disponibil
UnQTom
Am raspuns pe PM. Nu avea rost sa retinem atentia pe forum cu discutia noastra...
Bafta.
horsewhisperer27
vreau eu in rx 65, daca e la 850 de roni.
nu ma deranjeaza sa astept 3 saptamani, doar sa imi spui sigur daca mi-l aduci, si unde e fabricat!

astept raspuns!
multumesc!
UnQTom
Iti aduc , numai sa imi lasi ceva date de contact sa te bag la lista.

Pretul este 850 roni, fabricat in Canada. Este original si nu este tzeapa si dau si garantie la el.

Intra pe site sa vezi si foto cu dorsul detectorului unde este trecuta tara de origine si serialul pe care sa iti dai seama de versiunea softului si data fabricatiei. ( v 6.3)

cmandrei edit: atentie la regulament, quote la un mesaj imediat anterior + link-uri.
bashtalu
unchiule, nu am primit nici un pm, poti sa mai trimiti?
ms
UnQTom
Pai nici eu nu am optat pentru salvarea lui....asa ca e dus....

In principiu scriam ca am inteles ca tu vrei sa faci schimb cobra vs rx65 cu diferenta de rigoare insa eu te sfatuiam sa il vinzi in alta parte ca sa obtii un pret mai bun pe el. Pentru mine 400 ron e mult . Ma intelegi? Adica asa ca o analogie "nu poti sa-i vinzi castraveti gradinarului" ca saracu-i satul de ei smile.gif .
Cu rx65 te servesc cu placere. Iar eu un cobra 9930 tot voi lua pentru ca am in plan sa fac niste teste comparative.

S-auzim de bine.

Apropo cine vrea o cobra 9930 la pret bun are bashtalu unul de vanzare.

----------------------------------------------
mp3@1qTom.com
0722221249
0745090053
0767467603
pentru contact pe:
Skype, MSN Messenger sau Yahoo Messenger
username-ul este Un_Q_Tom
---------------------------------------------
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.