Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: spoiler fata
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia Logan > Imbunatatiri - Dacia Logan
Pages: 1, 2
bogidan21
salut zilele astea am avut ocazia sa vad un logan galben de taxi cu o grila ca cea din poza...stie cineva de unde se poate achizitiona?...Si la ce pret...din moment ce am vazut-o stiu sigur ca se gaseste
l@u
Este grila care se pune pe Loganul ce se comercializeaza in tarile cu apa calda sub sigla Renault.Ptr. detalii da si tu o tura la dealer (cu toate ca nu prea ai sanse) sau da un mail la VC
klaus
bogidan21, uita-te la barile de MCV ...
O sa ai o surpriza
l@u
Da dar el spunea de grila....
cristyyy2003
L-am vazut si eu pe loganul reclamat acum 10 min la dristor. Am impresia ca face statie aici. Daca ies mai pe seara sa-mi cumpar o bere si-l zaresc ii fac o intrebare si pun detaliile pe forum.

SPOR!
smekeru
aveau masca cu sigla renault.
smekeru
am vazut si eu in bucuresti vreo 2 loganuri cu masca ca aia .alea 2 loganuri pe care le-am vazut erau taxiuri.pe amandoua le-am vazut in drumul taberei
IRONICK
Te rog eu, opreste-te. Save Tibet!
bogidan21
Si pana la urma stie cineva un pret pentru ea sau un loc de unde se poate achizitiona? dry.gif
Cred ca pe multi i-ar interesa cel putine eu o cumpar imediat cum o vad icon_mrgreen.gif
DannyC
uitati-va la "coduri piese si accesorii", acolo e si grila Renault!
Kostica
A aflat careva un pret la grila asta?
bz_26_zzz
si eu sunt interesat. daca afla cineva de unde se poate cumpara sa posteze pe forum. excl.gif
Dsign
sefii mei care aveti ligheane, masca este lipita de bara, deci nu exista doar "masca"

cine o vrea, va trebui sa cumpere o bara noua cu grila asta de Renault
l@u
De ce nu ii lasi ca sa o caute separat mai ales ca cineva o si gasise acum asteptam sa vad ce se mai intampla ...dar ai stricat totul !
prody
Nici eu nu mai gasesc topicul ala in care se vorbea despre spoilerul asta "occidental".
bogidan21
Asta stiam si eu Dsign...dar de unde se poate achizitiona...Am dat e-mail la VC...fost in targ...sunat dealer dacia...Sunat dealer renault si nimic. sad.gif
IRONICK
6001550013 - spoiler reno logan brazilia (spoiler de emceveu cu grila de reno)
6001550014 - ornamente cromate grila

... ti-ai luat un preferance si acum te dai peste cap sa iti schimbi spoilerul. Pe bune de va inteleg
han_1.6 mpi
cu sigla de uap nu exista?
IRONICK
[attachmentid=55073][attachmentid=55074][attachmentid=55075]

Inca nu am pus ornamentele.
bogidan21
Arata foarte frumos ironick...imi place. la bara de mcv cel mai bine arat forma spoilerului in jurul proiectoarelor.S-o stapanesti sanatos si fara accidente smile.gif
Justinn
@ironick arata fbine masina cu bara de mcv.Felicitari
Dsign
mai bine nu te lasam sa-ti vopsesti partea care e nevopsita din fabrica... arata cam ciudat pe culoarea asta, ori vopsitoria si-a dat cu stingu'-n dreptu'
IRONICK
Intradevar pe tipul asta de vopsea se schimba destul de mult aspectul. Scoate in evidenta partea nevopsita inainte, dar si da o senzatie de spoiler mai mic in inaltime. Pana sa iau hotararea asta am tot colorat la poze ...
PS. Nu uita ca nici ornamentele cromate nu sunt montate inca si mai schimba si alea aspectul.
Steppe
deci pana la urma a mai aflat cineva ceva de noul look cu sigla de renault?
IRONICK
Da o fuga pana la un dealer. Ai codul pus mai sus.
ga!nusha
ai pus ornamentle?
IRONICK
nu
ga!nusha
ok
musicall
Ii schima aspectul in bine aceasta bara de mcv! La cat mai multe modificari!
ga!nusha
ai pus ornamentele?
IRONICK
Nu. Se vede ca ai timp liber ...
ga!nusha
dimineata mai tot timpul am cateva ore...
smekeru
daca ai instalat si ornamentele te rog arata-ne si noua pozele
klaus
Ornamentele de mcv sunt diferite de cele de belrina, si se gasesc mai greu
silviu_79
ornamente de mcv am eu, V-uri cromate,noi, de MCV.
SCUZE de offtopic blush.gif
andrey2003
e diferenta de prindere? nu e la fel V`u? aceeasi forma..?
alinushy
@IRONICK
bara ca bara, da stergatoarele-mi plac, .... smile.gif
silviu_79
andrey2003: V-ul difera, aripioarele de prindere sunt pozitionate diferit, are si ceva autoadeziv si e mai ingust un pic decat la berlina.
IRONICK
Pai daca tot ti-ai facut reclama spune si cu cat le dai ? Se pot adapta, dar o consider pierdere de timp. Totusi depinde si de pretul pe care o sa il spui ...
IRONICK
QUOTE(ga!nusha @ 14 Jun 2007, 12:09)
ai pus ornamentele?
Da!
C@talin
Poze 243.gif
IRONICK
Mai dureaza un pic cu pozele
ga!nusha
un pic, adica o luna?
Dsign
ie filmu' la developat biggrin.gif
banutu
Imi permit eu sa pun o fotografie .
ygor
Si eu , dar vopsita integral.
smekeru
azi am vazut si eu un logan cu grila de mcv.era un prestige .scuze pentru calitatea pozei (e facuta cu telefonul mobil)
C@talin
VReau si eu rugaciune.gif plange.gif
ga!nusha
bre, da toata lumea are bara de emceve?
IRONICK
Iar ai ramas ultimul ?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.