Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] renault clio symbol
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
cipriand74
fabricatie 2002, benzina, 1398 cmc, 16V, 98CP; geamuri electrice fata; oglinzi electrice incalzite; servo-directie; 2 airbaguri; aer conditionat; jante aliaj; proiectoare ceata ; inchidere centralizata; alarma;
abs+radiocas 4 boxe+scaun sofer reglabil pe inaltime si longitudinal+bancheta spate cu tetiere+tetiere fata-spate reglabile pe inaltime. bine intretinuta; pret 6400 euro, 40150km. telefon 0724 410764
twingooo
twingo + diferenta? smile.gif
cipriand74
fara schimb. sorry!
vyalli
poti sa pui poze cu masina?
cipriand74
masina arata ok, bine intretinuta, culoare albastru metalizat. nu am poze si nici nu am posibilitatea sa fac poze. pentru cei interesati, masina se afla in curte la serus.
cipriand74
itp-ul e facut in aprilie 2007.

masina este fabricata in decembrie 2002, inmatriculata in 2003. este primul clio symbol, faza 2, ajuns in romania.
cipriand74
pentru cei care mi-au trimis mesaje: fara schimb
multumesc,

masina e ok; doar putin prafuita...
cipriand74
full casco+itp+motor de 100CP la pret de 75CP
cipriand74
anvelopele sunt in buna stare, roata de rezerva la fel.



25 May 2007, 22:10:
service-ul facut numai la concesionar renault. exista istoric service complet.
nu trebuie sa mai platiti taxa de inmatriculare.

26 May 2007, 20:33:
+ volan reglabil pe inaltime
hellcat
Revizia generala de 4 ani o are efectuata?
cipriand74
un ultim control l-am facut in ianuarie 2007 si mi s-a recomandat inlocuirea unor furtune si a unui amortizor. le-am inlocuit. nu stiu exact daca a fost revizia de 4 ani; daca cumparatorul o doreste, voi mai face alt control. pentru ca sunt atehnic i-am facut controale (revizii) chiar si cand nu a fost nevoie.

Oglinzi exterioare sunt vopsite in ton cu caroseria.

radio cas e original, deci are comenzile la volan.
alarma merge foarte bine, nu se declanseaza aiurea.
cipriand74
practic masina e 2003, fiind fabricatie decembrie 2002. ultimul pret, poate... 6200 euro
cipriand74
cine o doreste ar trebui sa se grabeasca...
cipriand74
vandut.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.