Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Triple spate transparente / inchidere centr.
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
ageana
Vand:
- 1 set geamuri triple spate dacia 1310 transparente, facute de elba, puse decat de proba pe masina. Nu s-a circulat cu ele nici macar 1km.
Pret 100 lei.

- kit complet inchidere centralizata universal TypeR. Kitul contine 4 actuatoare (1 principal si 3 secundare), tije actionare, suporti prindere, suruburi prindere, unitatea centrala, manual de instalare. Este absolut nou, nu a fost folosit.
Pret 45 lei.

Le pot trimite oriunde in tara prin posta, taxele postale fiind suporate de cumparator.

Poze diseara.
marianno88
Poza cu inchiderea se poate? sunt interesat pune o poza sa vad si eu cum arata telecomanda etc biggrin.gif
sorin1983
eu daca stiu bine type r , e vorba de inchidre simpla! doar motorasele, tijele si unitatea! se leaga la o alarma nu au telecomenzi
ageana
Corect, se leaga la o alarma daca vrei sa o deschizi din telecomanda. Daca nu, atunci cand descui o usa (pe care ai montat actuatorul principal) se descuie toate.
marianno88
aha...am inteles sad.gif
adumitrachy
Mai ai triplele? Care este pretul final?
ageana
Imi pare rau, dar triplele s-au dat cu fix 100 lei.
Ramane inchiderea la vanzare.
ageana
Nu vrea nimeni inchidere?
40 lei.
ageana
Se poate inchide.
Montez inchiderea pe masina decat s-o dau aproape gratis.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.