Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] janta noua Renault Clio
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
bandrei
Vand janta noua, nepusa pe masina Reno Clio 14" 4*100, incaltata cu un cauciuc aproape nou 175/65/14 cu o mica galma, 120ron 0722412614
bandrei
up..100ron
cmandrei
Ce cauciuc este ? (adica firma, model). Mersi,
bandrei
ceva de firma god year sau dunlop ceva, are o mica glma in rest e netocit aproape nou si cauciucul,o sa revin cu informatii sper ca maine si eventual o poza
cmandrei
Mi-ar fi placut un michelin ca am rezerva michelin ... dar no' vezi ce e spune-mi si spune-mi si de unde esti ... mersi
bandrei
Bucuresti, roata este undeva in Bucurestii Noi la garaj
marius2606
Janta nu o dai separat ca pe mine m-ar interesa numai janta,si daca vrei fa-i si un pret.multumesc!Poate cauciucul il ia cmandrei!?
bandrei
cauciucul nu are nici o valoare in pretu defata, ca si asa e galmat usor, ala e bonus la janta, eu am luat janta pentru un rekord care e pe 13 de fabrica si trecut in acte pe 14, si ca sa fac rar-ul am avut nevoie de roti pe 14, intre timp am facut rost de roti pe 14 originale de rekord c si nu o sa mai apuc sa o folosesc, restu am mai avut sh dar sau cam dat e posibil sa mai am una sh dar nu se compara cu una noua
bandrei
se pare ca e un Good Year GT2 175/65/14
bandrei
altele
cmandrei
Imi pare rau dar nu se potriveste cu rezerva mea. sad.gif
bandrei
up 80 ron
bandrei
up 70ron
florin_drn
lasa-ma cateva zile si s-ar putea sa revin cu o oferta. astept alte 4 roti pe 14 si as avea nevoie si de a cincea. dar nu promit. apropo.....crezi ca janta merge pe o supernova?
bandrei
pai ar trebui sa mearga, atata timp cat are distanta 4*100, merge ea pe Opel Rekord din 72 dar pe supernova
florin_drn
biggrin.gif nu e chiar asa.....am mai incercat niste jante de 4x100 dar nu se potriveau la gaura centrala....daca imi iese treaba cu celelalte 4, vin sa o probez si pe a ta.

9 Jun 2007, 20:57:
sorry, am ratat celelalte 4 roti......asa ca pica si asta. imi pare rau!!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.