Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] clio
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
razvanclio
cumpar clio
an de fabricatie minim 2003
motor 1.5 dci
aer conditionat
2 airbag
doar de la proprietar
ofer pret rezonabil (zic eu biggrin.gif ). nu sunt samsar
lucifer5
Vand Renault CLIO BICORP 1.5 DCI .

Dotari:radio-cd-comezi volan,volan piele,scaun sofer reglabil inaltime,cutie manuala 5+1; geamuri electrice fata;oglinzi electrice; servo-directie; 2 airbaiguri; climatronic; computer bord; xenon; jante aliaj;proiectoare; inchidere centralizata,senzor ploaie parbriz ...Etc.
Fabricata in Franta(2005) ,unic proprietar ,cumparata de la reprezentanta,Casco achitat pana in 2008,73000 km(revizii la zi )masina este in garantie,este un model care nu s-a fabricat in prea multe exemplare dupa cate stiu si cand zic asta ma refer la puterea motorului care este de 82 CP .Consum: urban 4.8 l/100 km,extra-urban 3.8l/100 km.
Peste 50000 km sunt facuti in strainatate.
Pret 8900 Euro negociabil.
Masina este impecabila din toate punctele de vedere ,apartine tatalui meu.Motivul vanzarii: upgrade cu Peugeot 407.
razvanclio
multumesc pt. oferta dar am uitat sa specific ca m-ar interesa varianta sedan.
CGB
cat oferi pe-un symbol dci 65 cp iulie 2003. 37.000 km.

http://www.reno.ro/https://www.daciaclub.ro/index.php?showtopic=68835&hl=clio+symbol
razvanclio
merci de oferta.
ti-am trimis un PM
adriamm
un clio symbol 2003 1,5 dci cu tot ce te intereseaza,albastru 6600 euro
razvanclio
ma intereseaza oferta ta.
astept un nr de tel pe pm
razvanclio
nu mai are nimeni clio de vinzare 1.5 dci cu 2 airbag dupa 2003?
ohmy.gif
danmegane
am si eu un clio 2005 cu 4 airbaguri la 6000 euro inmatriculat 1,5 dci
razvanclio
multumesc tuturor pentru oferte, dar aseara mi-am gasit masina mult cautata smile.gif
topicul se poate inchide.

This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.