Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Ce-am gasit pe Autovit...
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Cafenea
Doru
DACIA LOGAN 1,6 I 90CP ROSU TOREADOR

Pret: 8,600 EURO An fabricatie: 2004 Carburant: Benzina

Rulaj: 1 km Capacitate: 1,600 cmc Putere: 90 CP

Locatie:BUCURESTI Inmatriculata RO

Dotari:

CUTIE MANUALA 5+1; GEAMURI ELECTRICE; SERVO-DIRECTIE; 2 AIRBAGURI; AER CONDITIONAT; COMPUTER BORD; JANTE ALIAJ; PROIECTOARE; INCHIDERE CENTRALIZATA; ALARMA;

DACIA LOGAN 1.6 VARIANTA AMBITION (TOATE OPTIUNILE). MASINA NU A FOST RIDICATA INCA DE LA DEALER=> 0KM!!! AHITATA INTEGRAL ! PRET NEGOCIABIL ! URGENT !



Cum se castiga 500 de euro... smile.gif
daciaclub-octavianf
Mergeti in Vitan si o sa vedeti ca e plin de astfel de intermediari...

Totul e sa aiba un fond de lucru, bani sa ii ruleze laugh.gif
gaston
Trebuie sa fii prost sa cumperi. Ce mi-ar place ca intermediarii astia nemernici sa ramana cu ele :vmad:
Michael
QUOTE
Cum se castiga 500 de euro...


Chiar 500 nu sunt. Masina e culoare metalizata (deci pretul este 8.160), la care mai pui alarma (cel putin 100 euro). In plus pretul e negociabil (probabil vrea sa ia 8500 de euro), caz in care ar iesi in plus cu vreo 200 de euro. Ramane insa de vazut ce spune si piata...
MoneyTalks
Se muta la birfe
nWo
Plimbandu-ma pe site-urile de vanzari auto, am gasit asta pe autovit. Si eu intentionez sa-mi montez doua tetiere cu monitoare, dar asta a cam exagerat putin....parerea mea. Plus ca cel montat pe partea pasagerului din fata il poate rani serios in cazul unui impact daca este activat airbag-ul. Dar probabil nu e activat.
AR-18-MOS
Ce kitsch! doh.gif
Victoras2001
radmasa.gif
A pus sa fie. Pe oglinda are inca doua pt unghiul mort.
iulia_boris
Mai,nene,ala-i cinematograf ori masina? ohmy.gif
marksman
Monitoare sub capota nu are?
4x4
A scos DD studioul la vanzare?

Poza 8 e criminala.
Merced
Si umbla cu "sicriu" pe ea pentru ca nu mai are unde cara sacii cu varza, ca portbagaju' e plin de tehnologie...
kog
cand deschizi sicriul ala vezi ca e plin de difuzoare si de lecedeuri de schimb
Markos
E Vectra Multiplex.
nWo
Un samsar care nu stie ce vinde. In anunt motorul are 3597 cmc iar in poze scrie cu cifre mari 4.2... Cat o fi oare? Plus ca tara de origine e SUA. Aici poate ma insel, dar din cate stiu eu, masinile fabricate pt americani au ceva lumini galbene laterale...
http://www.autovit.ro/audi-q7-C29329669.html
Marty
E de state, uita-te la faruri! Despre motor... nu stiu ce sa zic.
Markos
Io zic sã-l iei.
sorin1983
http://www.autovit.ro/mazda-rx-8-C30299254.html
kilometri reali biggrin.gif
Markos
De-astea aduce si l@u.
bmwh548
A scapat si omul un zero in plus... Oricum la cat consuma aia nu prea iti convine sa faci mai multi.
sorin1983
probabil pe asta a mizat si el ... ca nu observa nimeni...
in una din poze are 93.000 mile biggrin.gif
4x4
[attachmentid=1627904139] [attachmentid=1627904140]


radmasa.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.