Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] piese 1310
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
cristiano_B-19-STF
vand luneta fara dezaburire in stare buna 50 ron
si stopuri berlina normale fara urme de uzura (arata ca noi) 50 ron amandoua
cristi 0767117708. bucuresti



de asemenea cumpar un saxofon pt berlina (folosit sau nu... numai sa mearga) ofer 10 ron pe el
cristiano_B-19-STF
up....

vreau si o toba finala pentru un prieten si proiectoare cn3; daca are cineva pm



stopurile de berlina nu au fost niciodata puse pe masina... noi noute cu tot cu becuri 50 ron.
cristiano_B-19-STF
am mai gasit prin piesele lu' tata niste faruri rotunde! un set complet (4 faruri) arata bine, erau puse la pastrare si nu cred ca au fost folosite sa zicem 40 de ron
si niste "pozitii cu semnalizatoare" nu stiu cum se numesc-15 ron
si o oglinda dreapta 1300 din aia cromata- nu stiu cat sa cer pe ea- sa zicem 20 ron negociabil ( e ca noua)
Albert Einstein
Se poate o poza cu oglinda te rog?
ANTIdacie
farurile alea sunt noi?Ma intereseaza pe mine!In ce zona stai sau unde se pot vedea?
cristiano_B-19-STF
pt antidacie: farurile stau de 20 de ani intr-un dulap si nu stiu daca au fost vreodata pe masina, nu au nici o urma de rugina sau vreo fisura

pt albert einstein: poza cu oglinda nu pot sa fac (nu am cu ce) arata ca orice oglinda normala pt 1300... nu are nici o problema si nici un punct de rugina

eu stau in zona hala traian, unirii. pot sa vin la piata uniri sau piata muncii sau pana la casa scanteii( lucrez in romexpo) un tel la 0767117708 si stabilim o intalnire

p.s.: asa arata oglinda (o poza de pe net):
ANTIdacie
ar fi bine la piata unirii deoarece acolo lucrez si eu!In principiu ar fi bine maine seara pe la ora 7 dar am sa te sun inainte!
cristiano_B-19-STF
up
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.