Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Dacia Berlina
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
ionut.tanase
Se vinde Dacia anul 1975, model '96, motor 1300 in stare buna, mec. ambreiaj schimbat acum un an, CV 4 trepte, bord tip "scoica", baterie in stare buna, cauciucuri bune rulate 1,5 an, mecanica (bucse, pivoti etc) stare buna, culoare alba.
Se poate circula fara probleme cu ea.

Necesita vopsire.

Pret 1.000 RON.

Telefon: 0742325005 (Mircea).

PS Masina este a unui prieten care si-a luat Logan.
Motivul vanzarii: ocupa locul degeaba in parcare si nu are unde sa-si parcheze noul "bolid"! tongue.gif
lucian mih
ceva poze ? si unde e masina ?
wolf_1637
Poze frate poze...
ionut.tanase
Masina este in Mioveni si poze nu stiu daca o sa pun fiindca, asa cum am spus si in primul post, masina este a unui prieten. Eu o sa-i spun sa faca si niste poze si daca va avea cu ce o sa le pun.

PS Mai bine il sunati pentru ca aveti numarul lui de telefon mai sus si discutati cu el... eu va pot ajuta doar cu informatii generale.

LE Ca element ajutator pot spune ca arata aproximativ ca cea alba (a mea) din avatar numai ca grila dintre faruri este cea de la modelul urmator (" zambetul lui iliescu") ... si mi se pare ca nu are parasolar.
ionut.tanase
Urmare discutiei avuta cu proprietarul se scade pretul din motive de urgentare a vanzarii; deci, noul pret este 800 RON!

rog adminul sa nu stearga mesajul pe motiv de up mai repede de 24 ore!
ionut.tanase
Pretul SCADE la 700 RON !!!!

Haideti fratilor ca nu are omu unde sa-si parcheze "Golanul" si batrana Dacie ocupa locul degeaba!!

E pomana!!

Recapitulez:
Se vinde Dacia anul 1975, model '96, motor 1300 in stare buna, mec. ambreiaj schimbat acum un an, CV 4 trepte, bord tip "scoica", baterie in stare buna, cauciucuri bune rulate 1,5 an, mecanica (bucse, pivoti etc) stare buna, culoare alba.
Se poate circula fara probleme cu ea.

Necesita vopsire.

Telefon: 0742325005 (Mircea).
ionut.tanase
Scadere de pret: 670 RON !!

Nu e nimeni amator de pomeni?
ionut.tanase
650 RON!

E curios ca nici nu intreaba lumea cum e masina huh.gif wacko.gif pentru ca la banii astia chiar se merita... e pomana ...

Oare chiar nu mai vrea nimeni DACIE?

1 Jun 2007, 13:10
600 RON wacko.gif unsure.gif hai ca de data asta eu cred ca o sa va captiveze atentia!
ionut.tanase
580 RON
tgg2k
uite, pe mine m-ar interesa dar...

nu e vb de banii astia, e vb ca nimeni nu stie macar cum arata, daca era in stare imecabila, la primul pret o lua cineva.

iar alta problema e ca (de ex) eu sunt din CJ si nu prea am cum sa o aduc incoace.
ANTIdacie
itp are?
ionut.tanase
mai, ce sa zic... masina nu este impecabila ca daca era fii sigur ca o dadea cu mai mult dar nici naspa nu e ... ce sa zic... e masina pe care o cumperi din targ la 12-15 mil.

el vrea sa o dea, asa cum am scris mai sus si din cauza locului de parcare dar si din cauza faptului ca nu mai are cine circula cu ea si oricine stie ca o masina cu care nu se mai circula "cade".

pe de alta parte, te inteleg perfect in ceea ce priveste distanta si nu cred ca te-ar avantaja sa vii tocmai din cluj pentru o masina la mioveni.... insa pentru cei din apropiere ar fi convenabil!

ps: daca nu as fii avut 2 masini o luam eu ... numai pentru piese daca o luam si eram in castig!

LE: ITP nu stiu daca are dar mai sus aveti nr de tel al proprietarului si puteti sa-l sunati pentru orice informatie!
ionut.tanase
Tipul a vandut masina.
Se poate inchide!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.