Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] diverse maruntisuri Dacia
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
madkat
In urma unei reorganizari a balconului au rezultat o seama de "maruntisuri" - si poate sunt necesare cuiva:

- centuri spate de SupeRNova (toate 3) noi noute (date jos de mine de pe fosta masina acum 5 ani) - 30ron
- grile boxe originale SRN - "imbracate" in plasa de boxe - pentru cei ce au dif originale sau montate sub fata de usa merg perfect - 10ron
- grupul de 2 ceasuri (apa + ulei) de 1310 - merg perfect, inclusiv lumina - 30ron
- set nou cuzineti pt 1310 - dupa ce pun poza va las pe voi sa ziceti nu pret... nu am idee...

maine vin si poze si daca mai gasesc ceva postez

contact: MP sau madkatweb@yahoo.com sau 0723 365 781

daca nu se va arata nimeni interesat - ghena le paste... ocupa spatiu aiurea acum

30 May 2007, 09:51:
am facut poze

cu ocazia asta au aparut si doua lucasuri albe de golf4 - merg puse pe nova/srn/solenza - sunt noi noute si originale - nu turcisme din targ de la Vitan(luate de mine sa le pun pe fosta SRN dar nu am apucat)
pretul ar fi 20ron

la ceasurile de apa si ulei am gasit chiar si clemele de prindere in bord
ydaniel
cum arata centurile?
madkat
m-ai prins... singurul item la care nu am facut poza... de lene... si lipsa de inspiratie pt incadrare in cadru... ca 3 bucati ocupa ceva loc smile.gif

arata ca noi noute - le-am scos la scurt timp dupa ce am luat masina pt ca ma incomodau la rabatarea banchetei spate
iar cele doua laterale au retractor (sau cum se numeste scripetele ala cu arc - ca la centrurile fata)




31 May 2007, 10:12:
pun si poza cu centurile


31 May 2007, 12:55:
lucasurile au plecat catre @mirceateodorescu683

1 Jun 2007, 09:57:
se mai adauga doua macarale geam fata Nova/SuperNova
impecabile - date jos de mine cand am montat macarale electrice
se dau si impreuna cu sinele de prindere a geamului, si manivelele de plastic

pret 50ron bucata sau 80ron perechea

1 Jun 2007, 10:18:
poza macarale...

1 Jun 2007, 12:56:
centurile au plecat spre @aur
enjoy

deci lucasurile si centurile s-au dat - restul valabile in continuare cool.gif
InSekT
salut setul acela nou de cuzineti de dacie 1310 (eu am 1310 txl) il mai ai plzzzz nevoie urgent am mers fara ulei si acum face un zgomot care ma sperie...si incerc sa adun piese sa-l repar (YM insekt2003) nr. tel 0727295341 Alex da-mi msg te sun yo daca il mai ai.ms
madkat
am vorbit deja rolleyes.gif
ne intelegem noi cumva biggrin.gif

iti mai scriu si aici - au fost pentru un 1310 (parca tx) din 1985 - dar nu am apucat sa ii montez

madkat
cuzinetii rezervati pentru @Insekt
lucasurile si centurile date
restul inca valabil

8 Jun 2007, 09:58:
revin la vanzare si cuzinetii

in w/e doar la telefon pot fi gasit
aur
Centurile au ajuns la Oradea! Multumesc!
madkat
cu multa placere

deci ap smile.gif
madkat
s-au dat si grilele de boxe
madkat
up
nu mai are nimeni nevoie de cuzineti? ... si nici nu sunt turcesti... e pacat sa ii dau pe ghena...
sobolan
ai pm !
madkat
si ai reply la mp smile.gif
Bobytzul
cuzinetii ce cota de reparatie sunt 0 sau 1 si parca vad ca sunt de biela daca nu ma insel,mai sunt de actualitate
madkat
cuzinetii au fost cumparati pentru reparatia 1
sunt si cei de palier si cei de biela
si da, mai sunt de actualitate
madkat
UPDATE!!!
m-am uitat mai atent la cuzineti si pe eticheta scrie STD - deci sunt clar cei standard - sau "reparatia 0"

22 Jun 2007, 09:41:
up
madkat
up

later edit: - am gasit si opritorul de usa de SupeRNova pa care nu am apucat sa il montez pe masina smile.gif
deci nou-nout este - are doua pozitii si este pentru usa din stanga fata (e posibil sa mearga si la stanga spate dar nu bag mana-n foc)
avand in vedere pretul de nou - consider ca 15RON ar fi cinstit (totusi este nou)
madkat
up
ultimul - daca nu se dau nici peste w/e asta le arunc sad.gif
eu speram sa fac un bine celor chiar le trebuie aceste piese - de aceea nu am pus nici preturi prea mari (zic eu)...
imi amintesc ce umblam dupa ceasuri de apa si ulei acum 8 ani cand aveam berlina... rolleyes.gif
madkat
gata - asta e ultimul up - aveti nr de tel si mailul in primul post - daca va mai intereseaza pe careva piesele (care mai scapa de aruncat)
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.