Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Linie auto multimedia
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
laguna_2_interceptor
De vanzare linie multimedia (ideala pentru modelele RENAULT cu 2 DIN) formata din:

- VDO Dayton CD 2604 MP3X (compatibi CAR COMPUTER pentru modelele de masini dupa 2000, afiseaza viteza, alerta pt depasirea vitezei in localitate sau in afara presetabil, trip time, consum combustibil, monitorizeaza curentul in baterie si alerteaza presetabil la o anumita valoare, temperatura etc)

- VDO Dayton DVD Player DV 6100

- Monitor LCD cu TV tuner incorporat de 7'', slim

Accesorii:

- EDI BOX Renault RC 6204/00 SWRC & Display Cable (interfata pentru telecomanda si display-ul extern al masinii, vezi tabel compatibilitate)

- telecomanda VDO Dayton RCS 5100 (pentru volan)

- senzor extern IR cu telecomanda separata pentru DVD Player DV 6100 (in cazul in care se opteaza pentru o locatie ascunsa gen torpedou, portbagaj etc)

Linia este putin folosita pe masina mea (cca 6 luni), se prezinta foarte bine, fara zgarieturi, toate vin in ambalaj original, acte de provenienta Germania insotide de Identity Card, pentru alte informatii vizitati www.vdodayton.com

Pret: 250 EUR usor discutabil.
vlad_laguna
e cu boxe ? sau merg si cele stock?
laguna_2_interceptor
- este fara boxe... natural ca merg si cele originale a masinii... eu am avut linia instalata atat cele originale si se auzea foarte bine cat si apoi dupa ce le-am schimbat cu niste boxe FOCAL...
laguna_2_interceptor
- sper moderatorii sa nu sterga anuntul... rog pe cei interesati sa nu mai propuna schimburi!!! am scris de vanzare si atat, nu este trecut nicaieri accept schimburi, variante etc... cine vrea sa cumpere plata se face ramburs la primirea coletelor prin curier rapid... va multumesc.
laguna_2_interceptor
247,5 EUR usor discutabil...
laguna_2_interceptor
245 EUR usor discutabil...
laguna_2_interceptor
excl.gif

14 Jun 2007, 18:05:
240 eur... NIMENI?
laguna_2_interceptor
up excl.gif
i_am_sleek
ZI-MI TE ROG DISPLAYUL ESTE MOTORIZAT SI IESE DIN DVD PLAYER?
SI SPUNE-MI DACA SE MONTEAZA UNUL SUB ALTUL UNIT-URILE IN BORD
laguna_2_interceptor
- mp3X si DVD se monteaza una peste alta in cate 1DIN fiecare (merge si pe MeganeII in cele 2 locasuri)... display-ul este separat si desine statator, include si tuner TV si este slim, se poate pune cam ori unde incepand de la bord si pana la parasolar (la Megane II cred ca da bine pe bord deasupra unde vine normal display de navi la cele echipate cu navi)... la Laguna nu poti pune displai care sa iasa din unitate DIN deoarece te inpedica usita de la partea audio din bord, cea care mascheaza...
laguna_2_interceptor
!!! PRET FINAL 700 RON plus taxe curier rapid !!!

- valabil pana Luni dimineata...

17 Jun 2007, 14:25:
VANDUT !!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.