Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Romania-Grecia-Turcia-Bulgaria
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Statistici
CriSTI68
de curiozitate smile.gif
cmandrei
Am avut concediu de primavara anul asta sad.gif asa ca nu cred ca va mai fi unul de vara sad.gif ... dar macar a fost foarte frumos cel de primavara tongue.gif smile.gif
musicall
La sfarsitul lunii mai am avut cateva zile libere si am facut zona Poiana Brasov - Bran, iar prin septembrie la inceput mi-am propus Grecia!
dantes
Sunt atat de multe lucruri/locuri frumoase in Ro ca anul asta pe aici colind...
ady85btz
La sfarsitul lui iunie la munte-RO,in iulie la mare-BG,iar apoi tot prin RO-o padurice,si poate iar o mare,un munte tongue.gif
anick_ka
conform traditiei trebuia sa vad litoralul Ro pentru cei mici, dar a aparut o deplasare la Salonic la mijlocul lui Iulie, asa ca a venit ideea de a ii lua si pe cei mici acolo, dupa 3 zile de oras mergem in Thassos pentru o saptamana... acolo e si mare si munte. Vacanta placuta forumistilor! si multumiri celor care au scris despre drumul prin Bulgaria.
MoneyTalks
Ai uitat sa pui "In alta parte" tongue.gif

Eu voi merge sau in Franta, sau in tarile nordice, in nici un caz in vreuna din tarile mentionate. In Bulgaria voi merge cind nu va mai fi nimic de vizitat in Europa de vest, iar in Turcia peste 1000 de ani.
CriSTI68
scuze icon_mrgreen.gif
hash
Si eu m-as duce in Finlanda (chiar am fost acolo, nu vorbesc din aer), insa pe buzunarul meu am mers in Bulgaria.
CriSTI68
eu plec in suedia in curand cu duba sad.gif
colombina29
QUOTE(MoneyTalks @ 18 Jun 2007, 22:34)
Eu voi merge sau in Franta, sau in tarile nordice, in nici un caz in vreuna din tarile mentionate. In Bulgaria voi merge cind nu va mai fi nimic de vizitat in Europa de vest, iar in Turcia peste 1000 de ani.
*



De ce?
Ake
Pai pen ca dupa cum se poate remarca din folosirea verbului 'a vizita" Money nu prea pare adeptul concediului in care vrei sa-ti misti dosul maxim 100 de metri pe zi.
Mie de exemplu, in concediu imi place sa zac. D'aia ma duc in Bulgaria la olinclusif. E aproape, am tot ce-mi trebuie, (pat, plaja, bere, potol) pe o raza de 50 de metri. Ideal.
brigada_diverse
la noi sunt multe locuri de vizitat, locuri minunate si nu exagerez deloc...merita vizitata Romania.

cred ca daca as castiga la Loto as lua benzina sa vizitez tara, sa vada si masina locuri frumoase...dar nu stim noi(mai ales statul) sa le apreciem blush.gif

adevarat, si celelalte tari sunt frumoase....
CriSTI68
anul asta mai mult pe la munte am fost, si mai ma duc luna asta pe transfagarasean
brigada_diverse
calatorie placuta biggrin.gif asteptam pareri..si poate si poze
nairam
As alege oricand Grecia (am fost si in Gercia, turcia si in bulgaria) Asta dintre variantele enumerate de tine... Dar cred ca vara viitoare Franta scrie pe mine. cool.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.