Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Solenza Clima
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
zalist
Masina are 28.500 km la bord. Banuiesc ca stiti dotarile de pe Clima. Culoare verde cameleon.
Are in plus: aparatori noroi, alarma, 4 boxe Sony Xplode + radio-mp3 player Sony.
I-am schimbat toba anul trecut (finala + intermediara).

Mers linistit cu ea. Are cateva zgarieturi, dintre care unele facute intentionat cu cheia de rauvoitori.
Un incident in parcare, a dat un distrus cu spatele fara sa se asigure si m-a lovit pe stanga fata: aripa usor indoita, bara protectie zgariata, far spart, ornament desprins. Nu a fost cine stie ce, am reparat pe Casco.

Acum am niste probleme cu senzorul de turatie, dar stiu ca se rezolva rapid.
O vand pt ca vreau sa-mi iau o Kia, pentru garantie (nu ma pricep deloc la mecanica).

Nu am studiat piata, dar cred ca un PRET de 5100 € este rezonabil.
dann_00
Poti spune exact ce dotari are, pls. Nu cunosc prea bine Solenta, pana acum am avut treaba cu DSN-ul biggrin.gif

10x
zalist
"dotari":

- aer conditionat
- servodirectie
- geamuri electrice fata
- proiectoare ceata
- inchidere centralizata cu telecomanda pe cheie
- airbag sofer
- bari protectie in culoarea masinii
- chestii minore, decente: scrumiera, parasolar pasager cu oglinda, lampa de citit cu temporizator, tetiere spate, spatiu depozitare in portiere fata, torpedou si spatiu de acte, turometru rolleyes.gif ... (lucruri care nu exista pe versiuni gen Confort, Europa)

Daca mai descoper ceva intre timp mai scriu biggrin.gif
dann_00
chiar dotari, nu gluma smile.gif

10x, mai vb rolleyes.gif
dann_00
mai e valabil?
zalist
da mai e valabil
ti-am dat pm.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.